Undertale tarzı oyun önerisi

xDizZzy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Undertale oyununun hikayesi, 4.duvarı yıkmış olması ve karakterlere oynadıkça bağlanan birisi olarak sizlerden böyle bir tavsiyede bulunmanızı istiyorum. Fiyatı hiç fark etmez. (Deltarune oynadım.)

Helltaker bedava ilk oynayışta 40 dakika gibi bir sürede bitiyor. İkinci oyunu çıkarsa ve paralı olsada satın alırım çünkü karakterlere bayıldım.

Biraz hentai tarzında değil mi? Oyunun grafikleri tam benlik iniyor şu an da.
Yok hentai değil harem oyunları varya dungeona inip hatun toplanılan işte onlarla dalga geçen bir oyun şeytan kızlar çok hoş olsada onlarla yaşamak biraz işkence ama olsun Justice ve Malina ile yaşamaya hayır diyemezdim :D.

Yok hentai değil harem oyunları varya dungeona inip hatun toplanılan işte onlarla dalga geçen bir oyun şeytan kızlar çok hoş olsa da onlarla yaşamak biraz işkence ama olsun justice ve malina ile yaşamaya hayır diyemezdim :D.

Türkçe yaması var mıdır hocam? Oyun güzel fakat fazla anlayamadım konuşmaları.

Arkadaşlar Undertale oyununun hikayesi, 4.duvarı yıkmış olması ve karakterlere oynadıkça bağlanan birisi olarak sizlerden böyle bir tavsiyede bulunmanızı istiyorum. Fiyatı hiç fark etmez. (Deltarune oynadım.)

Geri
Yukarı