Omurilik tümörü

SEFABRUZZI

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Belirtileri gece ve fiziksel aktivitede aşağı yukarı yayılan ağrı olmak üzere hepsi babamda bir kaç senedir var.

Çok korkuyorum çünkü felç ihtimali var. Teselli veya bilgilendirmede bulunursanız sevinirim.

Belirtileri gece ve fiziksel aktivitede aşağı yukarı yayılan ağrı olmak üzere hepsi babamda bir kaç senedir var.

Çok korkuyorum çünkü felç ihtimali var. Teselli veya bilgilendirmede bulunursanız sevinirim.

Bir kac senedir var ve hic mi kontrole gitmedi? Sadece süpheleniyosanız su bi kac yıldan en büyük hatanız burda, hic beklemeden doktora görünsün. Annem bi kac ay cektigi mide agrıları sebebiyle kontrole gitti ve sonrasında ameliyat oldu mideden cok büyük bi kitle cıkardılar gec kalması durumunda cok ciddi sonucları olurdu diye belirtmıstı doktorlar, erken teshis cok önemli.

Fıtık olabilir, tutulmuş olabilir, normal sırt ağrısı olabilir ya da herhangi bir şey. Doktora gitmeden kesin bir şey söylenemez. Bu kusan adama sen mide kanserisin ameliyat edelim ameliyat ücreti 75.000 TL ama olmazsan öleceksin ama hayatta kalma şansın %45 demek gibi bir şey. İçini ferah tut.

Doktora gidin zaman kaybedilmemesi gereken bir durum ayrıca Google'dan bilgi edinmeyin sağlıkla ilgili.

Ameliyat olabiliyor mu doktora sormalısınız. Babanızın birkaç ay iyi hissettirip tümörü küçültmeyi deneyin ve ameliyat olmasını söyleyin. Ameliyatı var diye biliyorum.

Ameliyat için endişeye gerek olmadığını düşünüyorum bu yaşımda 3 ciddi ameliyat geçirdim.

Geri
Yukarı