Omuz sıkışması kendiliğinden geçer mi?

qArip

Femtopat
Ağırlık kaldırırken oldu. Spordan 1 saat sonra hissetim. Bildiğim hastanelere baktım ama hepsi dolu. Keyfinden mi gidiyorlar ne yapıyorlar bilmiyorum. Gece rahatsız eder mi ve ne yapmam gerekiyor? Özel hastaneye gidemem. En yakın sıra cumartesi günü o zamana kadar idare edebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende eskiden tam gelişmediğim halde ağır girdiğim için omuz sıkışmıştı. YouTube'da bazı omuz sıkışması egzersizleri var onu yap randevu zamanı da gecmediyse gidersin sporu asla bırakma doktor yok bir daha yapma falan diyecek body için dinleme onu ben şu an omuzumu sıkıştıran ağırlığı rahat şekilde tekliyorum. Geceleri rahatsız eder kas gevşetici tavsiye ederim.
Birde evde buz varsa iyi olur orana tutarsın.

Son düzenleme:
Bende eskiden tam gelişmediğim halde ağır girdiğim için omuz sıkışmıştı. YouTube'da bazı omuz sıkışması egzersizleri var onu yap randevu zamanı da gecmediyse gidersin sporu asla bırakma doktor yok bir daha yapma falan diyecek body için dinleme onu ben şu an omuzumu sıkıştıran ağırlığı rahat şekilde tekliyorum. Geceleri rahatsız eder kas gevşetici tavsiye ederim.
Birde evde buz varsa iyi olur orana tutarsın.
Teşekkürler çok kötü oldu nasıl dayanacağım bilmiyorum. Kimse bu ülkede sağlıktan ve hastahane ile ilgili bir şeyden bahsetmesin.

Yeni konular

Geri
Yukarı