OpenCore "On Memory panic stackshot. Succeeded" hatası

watheD

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartı
Intel Graphics 520 + AMD Radeon TM 530
İşlemci
INTEL I5-6200U
Dostlar böyle bir hata alıyorum MacOS Monterey kurmaya çalışıyorum , laptop kullanıyorum, hiçbir şey anlamadım videoyu izledim fakat böyle bir hata alıyorum saatlerce uğraştım...

Dosya Ekleri

• IMG_20230721_210153.jpg
    IMG_20230721_210153.jpg
    166,5 KB · Görüntüleme: 80
Hocam belleklerinze dikkat edin, yenisini almaya çalışın.
Diskinize bakın,
"Kernel" yazdığını görüdüğüm için söylüyorum.
Hocam 2 3 farklı usb bellek ile denedim aynı hatayı aldım hackintosh opencore falan hiçbir bilgim yok config düzenlemek falan gerekiyormuş anlayamadım tam bilginiz var ise config nasıl düzenleyeceğim hazır config kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 2 3 farklı usb bellek ile denedim aynı hatayı aldım hackintosh opencore falan hiçbir bilgim yok config düzenlemek falan gerekiyormuş anlayamadım tam bilginiz var ise config nasıl düzenleyeceğim hazır config kullanıyorum.
Hocam Config düzenlemek aşırı zor, ilk defa böyle bir hata görüyorum. Kuzenimde Kernel hatasını görmüştüm (Mavi ekran şeklinde) Kuzenim Çok uğraştıktan sonra Birine götürmüş Orada Disk ve Ram değişimi yapmışlar.

Ve daha iyi şekilde fotograf atabilirseniz daha çok yardımcı olabilrim.

Hocam Config düzenlemek aşırı zor, ilk defa böyle bir hata görüyorum. Kuzenimde Kernel hatasını görmüştüm (Mavi ekran şeklinde) Kuzenim Çok uğraştıktan sonra Birine götürmüş Orada Disk ve Ram değişimi yapmışlar.

Flash Belleğin içerisine şöyle bir log geldi buyrun.

Dosya Ekleri

• opencore-1998-01-01-003924.txt
    256 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleyen: Moderatör:

Alakası yok. Donanım bozulması gibi bir durum yok burada. Yüksek ihtimal config'de doğru yapılandırma yapılmadığı için böyle. Bilginiz yoksa yazmayın konuya.

Yeni konular

Geri
Yukarı