Ona çok dargınım

Yer
Kastamonu
Selamünaleyküm arkadaşlar,
Ben bir kız sevdim ve bağlandım ona. O bana geldi ben ona gittim ama olmadı. Çok canım yanıyor arkadaşlar. Canımı yaktı...
Ben buna açılacakken bizim grup X kişi ile daha önce çıktığını ve senin haberinin olmadığını söyledi. Ben kim deyince yüzüme baktı sustu servise bindi. Zaten yakın olmadan önce biriyle çıkması gayet doğal ama canımı sıkan olay bunu can dostuma söylediğimde X kişiyle bir daha konuşmaya çalıştığını söyledi. Bunu duyunca sinir vurdu kalbim kırıldı. Servisten çıktım daraldım bunaldım yürüdüm. Arkadaşlar çok koydu ya cidden, 5 gün oldu mesajlaşmalarımız duruyor hâlâ. Birbirimize ikimizin ne kadar güzel olduğunu sohbetimizin ne kadar güzel sardığını söyledik ama olmamış arkadaşlar :D
Bir yerlerden duydum bu da ayrı bir olay kızın ciddi olmadığını, uymadığımızı söylemiş. Hayatımda bu duyguyu 2. defa yaşadım ilki ilk okuldaydı. Galiba lise hayatımda son olacak çünkü kızlarla pek işim olmaz. Gerçekten kötüyüm, yemek yerken, oyun oynarken, film izlerken, gezerken, eğlenirken aklıma giriyor. Galiba güzelliğe aldandım.
Buraya kadar okuyan kişi teşekkür ederim ama içimi dökmem lazımdı kardeşim.
Birinin kalbi kırılır yeni birisini bulur.
Birisinin kalbi kırılır kendisini bulur arkadaşlar.
Sağlıcakla...

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim duygusal yatırım olmadan nasıl ilişki kuracaksın? İllaki bir yerden başlamak gerekir.

Evet başlamak gerekir ama bu başlama seviyesi kızı eşin olarak(evli olarak) görecek şekilde başlamak olmamalı. Yatırımın da bir adabı olur, sen bir şirket seçiyorsun ve diyorsun ki tüm paramı ona oynayacak ve kazanacağım, yatırımın kazandırmayınca da o şirkete çok dargınım beni çok üzdü diyorsun.

Evet başlamak gerekir ama bu başlama seviyesi kızı eşin olarak(evli olarak) görecek şekilde başlamak olmamalı. Yatırımın da bir adabı olur, sen bir şirket seçiyorsun ve diyorsun ki tüm paramı ona oynayacak ve kazanacağım, yatırımın kazandırmayınca da o şirkete çok dargınım beni çok üzdü diyorsun.

Hocam gerçekten haklısınız. Ama kaldıramıyorum hocam. Gerçekten zor, içimdeki o boşluk hissi mi olsun? Bitkin durumdayım. Sağ olsun spor biraz düzeltiyor beni ama nafile.
Gerçekten yazık, harcadığım o kadar vakti tavuk pilavıma harcasaydım gam yemezdim.

Hocam ne yapayım siz söyleyin, okulda çok fazla kişiyle istemeden aramı bozdum. Çok sıkılmaya başladım artık, korkarım ki boşluk hissi hiçbir zaman geçmeyecek. Orta okuldaki olayımı bile hala dün gibi hatırlarım tam 7 yıl geçmiş.

Agam yaklaşık birkaç hafta önce buna benzer bir konu açtım hâlâ biraz canım yanıyor ama harbiden kızı hayatının merkezine koyup bağlanmak çok kötü şey mesela o benimle bir anda konuşmayı kesti. Unutmaya çalış yoksa aşırı canın yanar. Zamanla geçerde, zaman geçecek mi?

İlk olarak şunu bilmeniz gerekir sizi karşı cinsten seven veya iltifat eden herkesin sizinle çıkma veya sevgili olma garantisi yoktur bu yüzden işler ciddiye binene kadar bu tür hayaller kurmak tamamen saçmalıktır ayrıca yukarıda ki arkadaşın dediği gibi numarasını silip engellemenizde saçma olacaktır bunun yerine eğer açılmak üzere olacağınızı kız bilmiyor ise konuşmaya devam edebilirsiniz belki eski dinamiğinizi yakalayamayabilirsiniz ama arkadaş kalmanız daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı