Onboard Ekran Kartından Harici Karta Geçmek

Dufiwn

Kilopat
Makaleler
8
Yer
İstanbul
Merhaba, bilgisayarı ilk aldığımda ekran kartı bulunmuyordu. Bende onboard ekran kartını kullanarak oyun oynuyordum. Yanlış hatırlamıyorsam Dxdiag'dan kontrol ettiğimde R7 250 olarak gözüküyordu. Ekran kartımı sattım bir süreliğine tekrar onboard ekran kartını kullanmak istiyorum. Fakat R7 250 gözükmüyor, onun yerine İntel HD 4600 gibi bir şey gözüküyor. Tekrar nasıl R7 250'ye dönebilirim. İşletim sistemim Windows 10 64 Bit.

Bu arada konu başlığı bulmakta biraz zorlandım fakat konu başlığını değiştiren moderatör de yanlış değiştirmiş . Şuan bilgisayarda harici bir ekran kartı yok. Açıklamada geçen R7 250 ile HD 4600 de onboard ekran kartıdır. Sorunum eskiden onboard olarak R7 250 kullanılırken şimdi HD 4600 kullanılıyor.

Böyle birşey mümkün değil. R7 250 zaten harici bir ekran kartı. Apu desek zaten intel işlemci. Daha önce bir bilgisayarcıya felan götürdünüz mü ? Ayrıca ekran kartımı sattım demişsiniz. O r7 250 olmasın.

Böyle birşey mümkün değil. R7 250 zaten harici bir ekran kartı. Apu desek zaten intel işlemci. Daha önce bir bilgisayarcıya felan götürdünüz mü ? Ayrıca ekran kartımı sattım demişsiniz. O r7 250 olmasın.
Sattığım ekran kartı R9 380. Bilgisayarın parçalarını kendim tek tek alarak birleştirdim. Ben bile kendimden şüphe ettim ama öyleydi gerçekten. Çünkü ekran kartını takmadan Cs-go oynadım 150 fps civarı alıyordum. Ekran kartını takınca 250 fps e falan geçmiştim.

Bu akşam yeni kartımı alıyorum o yüzden konu kilitlenebilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı