One Piece başlanır mı?

Başlamayı düşünüyordum ama 974 bölümünü olduğunu bilmiyordum. Sizce başlamaya değer mi?
Ben izlemedim fakat daha önce izleyip güncelde olan arkadaşlarım çoğu izleme dedi. Güncelde olmasam ben de izlemezdim dediler. Hikaye sürekli uzayacak şekilde devam ediyor ne zaman biteceği de belli değil. En güzeli başlamamak.

Kendi fikrimi söyliycek olursam şuan 11. bölümdeyim ve bir oturduğumda 5 bölüm izlemeden dayanamıyorum ama hiç güncele yakınlaşmaya çalışiyim diye düşünmedim.

Kim hortlattı bu konuyu. 1000 bölümün 250'sinin Luffy'nin beslenmesine 250 bölümün Luffy'nin korsanlar kralı olacağım sözüne. Kalan 500 bölüme de sığdırılan 100 bölümlük savaş sahnelerini izlemek istersen neden olmasın. Güncele gelme pişman olursun şu aralar.

Ben izlemedim fakat daha önce izleyip güncelde olan arkadaşlarım çoğu izleme dedi. Güncelde olmasam ben de izlemezdim dediler. Hikaye sürekli uzayacak şekilde devam ediyor ne zaman biteceği de belli değil. En güzeli başlamamak.
30 tane aynı shounen'i izleyeceğime sadece One Piece izlerim/okurum daha iyi evet güncel beklemek ölüm gibi animesi de son zamanlarda çok kötü ama adamın yarattığı evren seni içine çok çekiyor, karakterleri çok güzel (bazıları sinir bozsa da) daha bir sürü artısı olan bir seri. 1-2 yıl sonra baslamanı öneririm dostum ben çok yanlış zamanda başlamışım 😀

12 bölüm izledim fena değildi, muhtemelen 200-300 bölüm sonrasında animasyon ve çizimlerde gözle görülür bir fark olur.

Sana şunu deyim 195'e kadar uzun adalar var sıkıcı ama 195'ten sonra çizimde değişiyor fightlarda zevkli oluyor bunu 247. bolumden diyorum. He çizim konusunda gözle görülür bir değişiklik zaman atlama varmış orada luffy çok karizma oluyor orasını merak ediyorum.

Sana şunu deyim 195'e kadar uzun adalar var sıkıcı ama 195'ten sonra çizimde değişiyor fightlarda zevkli oluyor bunu 247. bolumden diyorum. He çizim konusunda gözle görülür bir değişiklik zaman atlama varmış orada luffy çok karizma oluyor orasını merak ediyorum.
700'leri devirdim. :)

Filleri geçerek izliyorum, sarmıyor filler.

Yeni konular

Geri
Yukarı