One Piece'in sıkıcı olması

Henüz 22. bölümdeyim fakat aşırı derecede sıkıyor, konu çok yavaş ilerliyor, bir fight gereksiz yere 3-4 bölüm kadar sürüyor. Rakip animeleri bu kadar yavaş ve sıkıcı değil.

10 dakikalık Fight'ı 6 bölüme yayan Naruto bunu beğendi 😂.

Şaka bir yana Naruto'dan sonra başladığım için bana sıkıcı değil aksine hızlı geldi :D
şu an 80. bölümlerdeyim.

Henüz 22. bölümdeyim fakat aşırı derecede sıkıyor, konu çok yavaş ilerliyor, bir fight gereksiz yere 3-4 bölüm kadar sürüyor. Rakip animeleri bu kadar yavaş ve sıkıcı değil, başlangıçtan birkaç bölüm sonra sarıyor çoğu fakat bu anime de geçerli değil bu nedense. Sürekli sağdan soldan saçma sapan karakterler çıkıyor, bu da seriyi haliyle yavaşlatıyor ve çok sıkıcı yapıyor. Aslında güzel bir seri olduğunun farkındayım ama dediğim şeyler bu güzelliğin önüne geçiyor.

Bu muymuş yani bu kadar beğenilen seri? Biraz hayal kırıklığına uğramadım desem yalan olur. Tam olarak ne zaman bu sıkıcılık bitecek? Çoğu kişi 400. bölümden sonra gerçek hikaye başlayacak diyor ve saracak diyor, doğru mudur bu?
Hocam ben 5 sene önce başlamıştım ilk bölümler beni çok sıkmamıştı ama dövüşler gerçekten pek sarmıyır. Esas hikaye ve en iyi dövüşler gerçekten 400’lerden sonra yani Ace( Luffy’nin kardeşi) ölünce başlıyor. Sıkılıyorsan direkt oradan da başlayabilirsin fakat sana kalmış.
Ayrıca 900 bölüm izleyen ben bunu beğenmedi.

yani Ace( Luffy’nin kardeşi) ölünce başlıyor
Evet o spoileri gördüm Yt'ta, açıkçası merak da ettim kendi tepkimi bayağı duygusal bir an sanırım, hani sarsa da izlesem hiç atlamadan demek istiyorum da yok yani olmuyor.

Sıkılıyorsan direkt oradan da başlayabilirsin fakat sana kalmış.
Direk 400'den mi başlayayım şimdi? Fazla bir şey kaybeder miyim diye soracağımda 400 bölüm diyoruz, kaybederim herhalde. 400'den başlıyorum o zaman. Biraz bakayım bari sararsa devam ederim.

Evet o spoileri gördüm Yt'ta, açıkçası merak da ettim kendi tepkimi bayağı duygusal bir an sanırım, hani sarsa da izlesem hiç atlamadan demek istiyorum da yok yani olmuyor.

Direk 400'den mi başlayayım şimdi? Fazla bir şey kaybeder miyim diye soracağımda 400 bölüm diyoruz, kaybederim herhalde. 400'den başlıyorum o zaman. Biraz bakayım bari sararsa devam ederim.
Hocam tam 400 mü hatırlamıyorum fakat Wikisine bakarsan orada Arkları görebilirsin. Marineford Ark’ının bir 5 bölüm öncesinden başlamaya denersiniz.

Hocam tam 400 mü hatırlamıyorum fakat Wikisine bakarsan orada Arkları görebilirsin. Marineford Ark’ının bir 5 bölüm öncesinden başlamaya denersiniz.
457'de başlıyormuş arc, o zaman 452'den başlarım. Biraz fazla gibi geldi ama.

Yine izlemeye çalışacağım şu anki bölümümden fakat sarmazsa 452'den devam ederim.

Geri
Yukarı