One UI 6.0 güncellemesi nasıl?

Evet yeni güvenlik güncellemesi ve performans güncellesi geldi. Değişen pek bişe yok. Smule karaoke programı kullanıyorum iphone 6 var 5 yıldır aynı kalitede bu programı kullanıyorum. Fakat samsung s23 one ui 5.1 de iyiydi şimdi program kullanılmaz hale geldi. Tebrikler samsung şaşırtmadın..

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231114_110131_Software update.jpg
    Screenshot_20231114_110131_Software update.jpg
    80,7 KB · Görüntüleme: 51
Evet yeni güvenlik güncellemesi ve performans güncellesi geldi. Değişen pek bişe yok. Smule karaoke programı kullanıyorum iphone 6 var 5 yıldır aynı kalitede bu programı kullanıyorum. Fakat samsung s23 one ui 5.1 de iyiydi şimdi program kullanılmaz hale geldi. Tebrikler samsung şaşırtmadın..
Hocam normalde düzgün güncelleme dağıtırlar ama 6 da sıkıntı oldu. Sorun sıkıntılı olması da değil. Problemi çözmemeleri. Mesela IOS17 de sıkıntılı geldi kısa sürede çözüldü. 9 Beta yapıyorsun kaç haftadır dağıtıldı hala düzeltme gelmedi. Beklemeyin de artık. 6.1 de umarım düzelir. Bazıları da hiç sıkıntı yok diyor. Bende bunu anlamadım.

Hocam normalde düzgün güncelleme dağıtırlar ama 6 da sıkıntı oldu. Sorun sıkıntılı olması da değil. Problemi çözmemeleri. Mesela IOS17 de sıkıntılı geldi kısa sürede çözüldü. 9 Beta yapıyorsun kaç haftadır dağıtıldı hala düzeltme gelmedi. Beklemeyin de artık. 6.1 de umarım düzelir. Bazıları da hiç sıkıntı yok diyor. Bende bunu anlamadım.
Performans ve düzeltme güvenlik güncellemesiyle geldi.. iphone 6 çıkalı 8 yıl oldu hiç bir sorun yaşamadan kullanıyorum bajsettiğim programı. İnanılır gibi değil sonrada ios a o kadar para verilirmi!!

S23 bu ram kullanımı ile 2 seneyi zor çıkarır, güzel telefon ama olmamış.. basit bşr pubg açtığınızda ram 6 ya dayanıyor bildiğim kadarıyla 7 civarı max ram hadi 8 olsun yinede kıl payı yetiyor. Aynı sorun xaomide yok daha stabil çalılıyor iphoneyi söylemiyorum bile..

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231114_121249_Device care.jpg
    Screenshot_20231114_121249_Device care.jpg
    62,5 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleme:

Geri
Yukarı