One UI 6.1 güncellemesi nasıl?

deniz sungur

Femtopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm dostlar. Telefon A34 5G. Güncelleme gelmiş yapmadan önce size bir danışalım istedik de.
One UI 6.1 indiren arkadaşlar; kasma, donma, takılma, bazı garip arayüz hataları ve telefonda performans düşüşü gibi sorunlar yaşadı mı?

Screenshot_20240521_214321_Software update.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamünaleyküm dostlar. Telefon A34 5G. Güncelleme gelmiş yapmadan önce size bir danışalım istedik de.
One UI 6.1 indiren arkadaşlar; kasma, donma, takılma, bazı garip arayüz hataları ve telefonda performans düşüşü gibi sorunlar yaşadı mı?

Eki Görüntüle 2201429
S22 ile kullanıyorum kasma donma yok. Kilit ekranı özelleştirmesi bu güncellemede geldi.

S23 kullanıyorum çoğu özelliği zaten ülkemizde mevcut değil. Pil performansında düşüş var.
Ayrica "Samsung internet" uygulamasında artık ceviri özelliğini kullanamıyorum yapay zeka desteği yüzünden Türkçe olmadığı için ise yaramıyor.

Nasıl bir düşüş baba mesela on saat alırken beş saat mi almaya başladı sekiz dokuz saate mi düştü.
Telefonun bataryadan pek memnun değil gibiyim zaten, eski telefondan travma kalmış da olabilir ama 😀

O kadar abartılacak bir düşüş değil ama 1 saat 1.30 saat aralığında bir düşüş var.
A34'e gelen One UI 6.1 de yapay zeka özellikleri olmadığı için o kadar bir etki bırakacağını düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı