Çözüldü Oneblade QP2724/10 vs QP2724/20 farkları neler?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bluesalternative

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar One Blade almak istiyorum Amazon'da satıcı Amazon olarak 2 adet model buldum, ürün görselindeki paketin sol alt kısmında QP2724/10'da 3X QP2724/20'de 5'in 1 yazıyor internette araştırdım ama farklarını bulamadım yardımcı olur musunuz?

Çözüm
28 derken bundan mı bahsediyorsun? Bir de konudaki linklerdeki ürün ambalajın sol alt kısmında yazan yazan 3x ve 5 in 1 ne anlama geliyor söyleyebilir misin? 3X olan yanında vereceği jileti mi söylüyor?
Evet bu ürün. 3x'de bıçak+ vücut tarağı + 1 tane mm li tarak verirler. Genelde 3mm oluyor. 5x olanda bu tarak 3 olur. Boyutları 1,3,5mm olur. Buda sakallarınızı istediğiniz uzunlukta ayarlayabilirsiniz.
28 derken bundan mı bahsediyorsun? Bir de konudaki linklerdeki ürün ambalajın sol alt kısmında yazan yazan 3x ve 5 in 1 ne anlama geliyor söyleyebilir misin? 3X olan yanında vereceği jileti mi söylüyor?
Evet bu ürün. 3x'de bıçak+ vücut tarağı + 1 tane mm li tarak verirler. Genelde 3mm oluyor. 5x olanda bu tarak 3 olur. Boyutları 1,3,5mm olur. Buda sakallarınızı istediğiniz uzunlukta ayarlayabilirsiniz.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı