OneDrive kullanıyor musunuz?

• Konuyu başlatan polS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 2B
Hayır.
Google Drive'ı aktif kullanan birisi olarak OneDrive bana aşırı gereksiz bir hizmet gibi geliyor.
Tabii kullanan vardır. Bu benim görüşüm.

Kanka sen belki şirket ortamında çalışmadığın için ve Microsoft'un ürünlerini crackli kullandığın için işine yaramaz.

Şirket kurmak isteyen veya ekip kuran tüm küçük veya büyük topluluklar OneDrive destekli olan Microsoft ürünlerini kullanır.

One Office 365 hizmetlerini kullandıklarında genelde OneDrive sistemine yedeklerler yazılı belgeleri kayıp olmasınlar diye.

Dokümanları yedeklemek basit değil özellikle masaüstüne her şeyi Save aldığında ayrı bir karmaşıklık oluyor.

@LozancıEkmek
Şirket ortamında çalışıyorum ve hiçbir ürünüm crackli değil, üstüne retail.
Sadece uzun süredir Google Drive kullanan birisi olarak Google Drive bana en rahat geliyor. Şirkete ait muhasebe belgelerini de orada barındırıyorum.
Altında bu kadar anlam aramamak lazım.

Ayrıca düzenli bir adlandırma ile mouse'a iki kere tıklayarak oluşturabileceğin bir klasör de aynı işlevi görüyor.

@hKimera OneDrive'ın Office ürünleri ile senkronize çalışıyor olması aslında kurumsal dokümanlarda daha rahat yedekleme olanağı sunuyor. Ben de Google Drive kullanıyorum ama doküman yedekleme ile işim olsaydı kesinlikle OneDrive kullanırdım.

Ben onu inatla kaldırıyorum, Windows'da onu inatla yüklüyor. Yıllar önce bir kere kullandım.

Geri
Yukarı