Çözüldü OneDrive Nasıl Geri Yüklenilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

unut

Hectopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Arkadaşlar dün, şu Windows'u hafifletmek için olan Tweak'ları kullanarak OneDrive'ı bilgisayarımdan kaldırdım. Ama bu App olan değil, direkt komple OneDrive'mış.
Şimdi ise sorun şu, masaüstümdeki tüm dosyalar silindi, açıkçası bu bir sorun değil hepsinin yedeğine sahibim fakat, masaüstünde ne zaman sağ tık yenile yapsam şu ekranı görüyorum.

1668841264270.png

OneDrive'ı nasıl geri yüklerim, veya nasıl onarırım bilen var mı? Sistem geri yükleme noktam yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ya bunu denedim zaten. Bu çalışmıyor, bu sadece app'i kuruyor. Directory'e eklemiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

OneDrive açma reg dosyasını kullanin. Videonun sonunda bahsediyor

Ya bunu denedim zaten. Bu çalışmıyor, bu sadece App'i kuruyor. Directory'e eklemiyor.

Hocam yüklediniz mi?
@unut

Ya bunu denedim zaten. Bu çalışmıyor, bu sadece app'i kuruyor. Directory'e eklemiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ya bunu denedim zaten. Bu çalışmıyor, bu sadece App'i kuruyor. Directory'e eklemiyor.

Hocam yüklediniz mi?
@unut

Son düzenleme:
Çözüm

Hocam yüklediniz mi?
@unut
Evet hocam yükleyebildim bu yöntemle, yazmayı unutmuşum tekrar. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı