OneDrive nasıl kaldırılır?

AhmetAk12

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar her ekran görüntüsü aldığımda kaydetmek istediğim zaman karşıma OneDrive çıkıyor. Ben bu OneDrive'dan kurtulmak istiyorum bıktım artık. Sadece bu da değil bütün yazdığım C kodlarını da oraya kaydediyor. Ben bilgisayarımdan bunu nasıl silerim?

Arkadaşlar her ekran görüntüsü aldığımda kaydetmek istediğim zaman karşıma OneDrive çıkıyor. Ben bu OneDrive'dan kurtulmak istiyorum bıktım artık. Sadece bu da değil bütün yazdığım C kodlarını da oraya kaydediyor. Ben bilgisayarımdan bunu nasıl silerim?

İlk formattan sonra Denetim Masasında çıkıyor diye biliyorum, kolayca kaldırabiliyorsun.

Belgeler kısmında olabilir.

Ben uygulamalardan kaldırdım bu lanet şeyi ama burada hala var. Ben ne yapmalıyım.

Bu şey terör örgütü gibi burada kendi masaüstünü falan kurmuş bundan nasıl kurtulacağım ben.

https://github.com/TERRAOperative/OneDrive-Uninstaller/archive/master.zip bunu indir, klasöre çıkart. V1.4 olan BAT dosyasını yönetici olarak çalıştır. Y tuşuna bas işlemin tamamlanmasını bekle, bilgisayarını yeniden başlat. Dosyaların varsa yedeklemeyi unutma.

Hocam bu Windows 10 için mi benimki 11.

Dosya Ekleri

• 1702475466329.png
    1702475466329.png
    95,5 KB · Görüntüleme: 17
  • 1702475791984.png
    1702475791984.png
    88,8 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:
Ben uygulamalardan kaldırdım bu lanet şeyi ama burada hala var. Ben ne yapmalıyım.

Bu şey terör örgütü gibi burada kendi masaüstünü falan kurmuş bundan nasıl kurtulacağım ben.

Hocam bu Windows 10 için mi benimki 11.
Hem 10 hem 11. Bende işe yaramıştı bu program bilgisayarı yeniden başlattınız mı?

Geri
Yukarı