OneDrive oturumu açılmıyor

TrevorPhilips

Centipat
Daha fazla  
RAM
Corsair Vengeance LPX 8.2=16 GB 3200 MHz DDR4 CL16
SSD veya HDD modeli
Pny XLR8 CS3030 500 GB M.2 SSD
Anakart
MSI A520M-A PRO AMD AM4 DDR4 Anakart
İşlemci
AMD Ryzen 5 5600G Altı Çekirdek 3.90 GHz İşlemci
OneDrive şu şekil kalıyor en önemlisi de internet bağlı olmasına rağmen oyunları, Steam, Epic Games'i ve Discord'u açamıyorum.

Ekran görüntüsü 2023-09-21 181854.png

Hocam eğer internette bir sorun varsa Chrome sorunsuz çalışıyor. Sorunu çözmek için YouTube'dan birkaç video baktım hiçbir sorun yaşamadım.

Evet hocam 😀 teşekkürler.
Şunu deneyebilirsiniz;

(Alıntıdır)
Başlat'a tıklayıp CMD yazın ve arama sonucunda gelen Komut İstemine sağ tıklayarak Yönetici Olarak Çalıştır seçeneği ile açınız. Açılan pencereye "SFC /SCANNOW" yazıp ENTER tuşuna basınız.(Tırnak işaretleri hariç.) İşlem tamamlandığında bilgisayarınızı yeniden başlatarak kontrol ediniz.

Sorunun devam etmesi durumundaBaşlat'a tıklayıp CMD yazın ve arama sonucunda gelen Komut İstemine sağ tıklayarak Yönetici Olarak Çalıştır seçeneği ile açınız. Sonrasında aşağıdaki komutları sırasıyla uygulayıp test ediniz.

DISM.exe /Online /Cleanup-image /Scanhealth
DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth

Problem giderilmez ise sisteminizde yüklü olan Antivirüs programınız mevcut ise kaldırıp yeniden deneyiniz. Bundan da netice alamazsanız yeni bir Windows kullanıcı profili oluşturup test ediniz.

Ağ sorun gidericisi deneyebilirsiniz;

Ağ sorun gidericisini çalıştırmak için

1. Başlat > Ayarları > Sistem > Sorun Giderme > Diğer sorun gidericileri'ni seçin.
  2. En sık seçeneğinin altında Ağ & İnternet> Çalıştır'ı seçin veya İnternet'& Ağ Yardım Al özelliğini başlatmak için aşağıdaki düğmeyi seçin.

Hocam sağ olun teşekkürler OneDrive oturumum açıldı kablolu ağ bağlı gözüküyor fakat yine Chrome harici hiçbir uygulama çalışmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı