OneDrive sürekli D klasörüne yedekleme yapıyor

wxşlarviya

Decapat
Daha fazla  
Yeni PC aldım. Eski PC'de olan hard diski de yeni bilgisayara taktım. Depolama olarak kullanıyordum. Sonra birden kendi kendine silindi. Çok şey denememe rağmen gözükmüyordu. Biraz araştırdım ve bunun OneDrive'ın yaptığını öğrendim. OneDrive bildiğiniz D diskini kitliyor ve ortadan kayboluyor. Disk yönetiminde bile gözükmüyor. Ben de OneDrive'ı kaldırdım ama bu sefer de komple silindi. Bu çok lanet bir şey. Bunun olmasını nasıl engellerim, yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
OneDrive kurulumu ekranına dönün, Başlangıç'ı seçin ve ardından OneDrive klasörünüzün konumunu değiştirebileceğiniz ekrana gelene kadar yönergeleri izleyin. Değiştir'i seçin, yeni klasör konumunu seçin ve Tamam 'ı
seçin.

Yeni konumdaki OneDrive klasöründe dosyaların zaten bulunduğunu bildiren bir ileti görürsünüz. Bu konumu kullan'ı seçin ve OneDrive ayarlamayı sonlandırın

Hocam başlık ile konuyu anlayamadım D diskine mi yedekleme yapıyor yoksa?

Bunu mu yapıyor.

Evet başlık yanlış olmuş düzeltme yaptı herhalde evet kitliyor ve kayboluyor.
OneDrive kurulumu ekranına dönün, başlangıç'ı seçin ve ardından OneDrive klasörünüzün konumunu değiştirebileceğiniz ekrana gelene kadar yönergeleri izleyin. Değiştir'i seçin, yeni klasör konumunu seçin ve Tamam'ı.
Seçin.

Yeni konumdaki OneDrive klasöründe dosyaların zaten bulunduğunu bildiren bir ileti görürsünüz. Bu konumu Kullan'ı seçin ve OneDrive ayarlamayı sonlandırın.

Demin format attım dediğizi de yaptım ama hala D diski gözükmüyor hiçbir şekilde.
OneDrive kurulumu ekranına dönün, başlangıç'ı seçin ve ardından OneDrive klasörünüzün konumunu değiştirebileceğiniz ekrana gelene kadar yönergeleri izleyin. Değiştir'i seçin, yeni klasör konumunu seçin ve Tamam'ı.
Seçin.

Yeni konumdaki OneDrive klasöründe dosyaların zaten bulunduğunu bildiren bir ileti görürsünüz. Bu konumu Kullan'ı seçin ve OneDrive ayarlamayı sonlandırın.

Bakar mısın OneDrive ele geçirmiş hard diski.

Demin format attım dediğizi de yaptım ama hala D diski gözükmüyor hiçbir şekilde.

küçülttüm sonra gene kendi kendine silindi

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    90,6 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:

küçülttüm sonra gene kendi kendine silindi
microsoft cloud bu önemli dosyaların burda saklanır şifre ile kilitlidir

Geri
Yukarı