OnePlus 8 Pro vs 9 Pro vs S21 FE vs S20FE vs Redmi Note 12 Pro

belalıfurkan

Picopat
Daha fazla  
Ne diyorsunuz?

OnePlus 9 Pro'yu techno Mehmet satıyor 16500 TL fakat pazarlık yapacağım. Ne diyorsunuz?

iPhone 6 kullanıyordum önceden. Bataryası dışında kamerası güzeldi, arayüzde katiyen donma kasma olmuyordu. Öyle bir şey istiyorum. Kenara sağa sola kaydırırken Redmi Note 9'da olduğu gibi hafif kasmalar ya da takılmalar istemiyorum.

Bakın sadece günlük kullanım, hafif oyunlar, iyi kamera ve güzel batarya olması gerekiyor. Clash Royale ve TikTok yüklü olacak telefonda belki Instagram, WhatsApp ve banka uygulamaları da girebilir.

Telefoncu görmem lazım aslında böyle sorular için fakat küçük bir yerdeyim ve hepsi fanboy gibi Samsung öneriyor. Anlayamadım. Ne diyorsunuz, hangi telefon bana uygun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum ben olsam S21 FE alırdım. Kamerası hepsinden daha kaliteli. Ayrıca Samsung.

Hocam günlük olarak takılacağım, anlattığım şekilde şarjının az gitmesi ile alakalı yorumlar korkutuyor.

Dediğim gibi dondurmacıyım ve sabah 10, akşam 12 civarında iş yerimde çalışıyorum. Bu sürede iPhone 6 ile günde 3 defa şarja takarak idare ediyordum ve telefonda takılma, donmalar olmuyor, kamerası da harikaydı.

Şimdi yeni telefon alma sebebim batarya problemi, o olmasaydı yemin ediyorum iPhone 6 devam ederdim.

S21 FE bataryası sıkıntılı diyorlar ne diyorsunuz? OnePlus 9 Pro'da öyle bir şikayet göremediğimden aralarında kaldım.

@Selman Bin Abdülaziz

@Violet S

Düşüncelerinizi merak ediyorum. 4-5 yıl kullanacağım bir telefon olacak.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı