OnePlus 9 alınır mı?

• Konuyu başlatan YeL
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 65
  • Görüntüleme 8B
Zoom olarak onu belirtmeyi unuttum orada S20 FE daha iyi. Detay, dinamik aralık olarak S20 FE modelinden daha iyi. Kısaca gündüz fotoğraf çekiminde daha iyi Op 9.

İyi fiyata almışsın. Kayıtlı mıydı aldığın cihaz?

OIS koymamaları böyle bir sensör için yazık olmuş. Yine de kamerası fazlasıyla tatminkar.
Hocam konuyla alakası yok ama nasıl bu kadar bilgilisiniz her telefon konusunda siz varsınız :D

Tam doldur öyle dene bataryayı. Ancak orta seviye telefonlar gibi bataryaya sahip değil. SD 888 işlemcisi de verimli değil açıkçası.
Doğrudur fakat şuanda kullanmaya devam etmeye düşünüyorum.
Birde az önce donanım olarak iyi demiştiniz şimdi neden verimli değil dediniz. Onu merak ettim.

Aynen kullanmaya devam edicem gittiği yere kadar.
İlk izlenimlerim çok iyi bu arada sadece şarjı biraz hızlı bitiyormuş gibi geldi ama şarjını daha hiç tam olarak doldurmadım alakası varmıdır bilmem. Onun haricinde şuanlık gayet memnunum.

Facebook gruplarına da ne kadar güven olur bilemiyorum.
Batarya bir süre sonra kullanımına göre optimize olur daha iyi ekran süresi almaya başlarsın. Gruplar için de güvenilir olanları bulmak önemli yoksa dediğin gibi güvenilir insan bulmak zor.

Batarya bir süre sonra kullanımına göre optimize olur daha iyi ekran süresi almaya başlarsın. Gruplar için de güvenilir olanları bulmak önemli yoksa dediğin gibi güvenilir insan bulmak zor.
Aynen o yüzden çok güvenemiyorum o tarz gruplara. Babamın arkadaşı olduğu için daha güvenilir geldi. Bataryada İnşallah dediğiniz gibi ilerde daha iyi performans gösterir.

@sSombrero @Lord Raiden Epey adminiyim değil mi? Ondan olsa gerek.😀
Doğrudur, bilmiyordum :D

@sSombrero @Lord Raiden Epey adminiyim değil mi? Ondan olsa gerek.😀
Hocam siz epey admini misiniz gerçekten?
Hocam sitedeki üniversite kısmını günceller misiniz?
Birde hocam sitenizde neden tahin ve pekmez için ayrı bir kategori var?
resim_2023-01-19_004600152.png

Yok be. Modlardan Lord Raiden bana epey admini lakabını takmıştı ondan öyle dedim. 😀

Ne üniversitesi?

Epey admini değilim, uzun yıllardır ilgileniyorum ister istemez bilgi birikimi oluyor. Tabii benden çok daha bilgilileri de var.
Anladım.

Yok be. Modlardan Lord Raiden bana epey admini lakabını takmıştı ondan öyle dedim. 😀

Ne üniversitesi?

Epey admini değilim, uzun yıllardır ilgileniyorum ister istemez bilgi birikimi oluyor. Tabii benden çok daha bilgilileri de var.
Hocam birde one plus 9'un işlemcisine verimsiz demiştiniz ama ondan öncesinde donanım olarak iyi demiştiniz.

Geri
Yukarı