OnePlus 9 alınır mı?

• Konuyu başlatan YeL
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 65
  • Görüntüleme 8B
@YeL Beklenenin altında kaldı verimlilik açısından. Bir Exynos 990, SD 810 vakası değil. SD 810 bambaşka bir rezillikti zaten.

Hocam verimsiz işlemci fazla ısındığı için throttle olmaz mı oyunda?
Evet ama bu yukarıda CPU modelleri gibi değil.

Performans olarak normal kullanımda sıkıntı çıkarmaz. Exynos 990 rezil işlemcisi bile normal kullanımda sorun yaratmıyor, SD 888, Exynos 990 modeline göre çok daha iyidir. Oyunlara gelirsek fazla bir süre oynarsan mutlaka belli bir throotling olacaktır.

@YeL Beklenenin altında kaldı verimlilik açısından. Bir Exynos 990, SD 810 vakası değil. SD 810 bambaşka bir rezillikti zaten.

Evet ama bu yukarıda CPU modelleri gibi değil.

Performans olarak normal kullanımda sıkıntı çıkarmaz. Exynos 990 rezil işlemcisi bile normal kullanımda sorun yaratmıyor, SD 888, Exynos 990 modeline göre çok daha iyidir. Oyunlara gelirsek fazla bir süre oynarsan mutlaka belli bir throotling olacaktır.
Fazla oyun oynayan biri olmaığım için sıkıntı yok sadece ara sıra Coc giriyorum o kadar.

Yurtdışı. Tek hat kayıtlı.
Anladım.

İyi fiyata almışsın. Kayıtlı mıydı aldığın cihaz?
Teşekkürler. Evet hocam malum yollarla kayıtlı. İyi fiyata aldım ama şarj aletinde dolandırıldım sanırım :'(

Hocam verimsiz işlemci fazla ısındığı için throttle olmaz mı oyunda? Gerçi ne kadar verimsiz olduğu da önemli.
Hocam testlere bakarsanız S20 FE soğutması o kadar kötü ki SD 865 bile oyun performansı olarak SD 888 gerisinde kalıyor. Çünkü ben detaylıca baktım ya 2. el S20 FE ya da sıfır OnePlus 9 alacaktım performans önceliğimdi ve oyun testlerine baktığımda bir çok oyunda yüksek FPS desteği dahi yok S20 FE modelinin ve gördüğüm testlerde Wild Rift gibi bir oyunda bile 41 FPS gördüğü senaryolar var.

Son düzenleme:
Aynen kullanmaya devam edicem gittiği yere kadar.
İlk izlenimlerim çok iyi bu arada sadece şarjı biraz hızlı bitiyormuş gibi geldi ama şarjını daha hiç tam olarak doldurmadım alakası varmıdır bilmem. Onun haricinde şuanlık gayet memnunum.

Facebook gruplarına da ne kadar güven olur bilemiyorum.
Hocam cihaz nasıl memnun musun?

Op 9 yurt dışı sıfır cihazı 6750'ye aldım. Telefon Premium hissi veriyor. Batarya performansı yeterli. Kamerası muazzam işler çıkarıyor. OIS desteği yok fakat yazılımla harika bir stabilizasyon sağlıyor. Titreme olayı sıfır. En güzel yanı 65 watt hızlı şarjı. Stereo çift hoparlör efsane. Ekranına zaten diyecek yok. Eksikleri: Toza suya dayanıklı değil, hafıza kartı desteği yok. Bunlar da idare edilebilir eksiklikler. Fiyat performans olarak ele geçmez bir fırsat...

Geri
Yukarı