OnePlus 9 alınır mı?

• Konuyu başlatan YeL
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 65
  • Görüntüleme 8B
Ekran süresi nasıl? Pro modelini almayı düşünüyorum fazla oyun oynamam ama batarya hakkında çok sıkıntılı diye okudum 6 saat versin yeter.

Hocam ekran süresi bu şekilde.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-03-14-15-03-50-93_92460851df6f172a4592fca41cc2d2e6.jpg
    Screenshot_2023-03-14-15-03-50-93_92460851df6f172a4592fca41cc2d2e6.jpg
    47,7 KB · Görüntüleme: 60
Oyun oynuyor musnuz? Konum servisleri Google asistan açık mı? Bunlar pili çok hızlı tüketiyor diye okudum sizde kapalı galiba.

Hocam çok fazla oyun oynamıyorum arada osm bazen de coc giriyorum. Onun haricinde konum bende kapalı diye biliyorum. Google asistan da açık mı kapalı mi bilmiyorum ama hey Google dediğimde açılıyor.

Hocam deneyimlerinizi tekrar yazar mısınız rica etsem?

Ben bu konuşmanın ardından OnePlus9 aldım. Pro modeli karaborsaya düştü diyebilirim fiyatları çok arttı. 2 ay oldu neredeyse alalı memnunum. Ancak sıcak havalarda telefon biraz ısınıyor en büyük gözüme batan eksisi bu diyebilirim.

Hocam deneyimlerinizi tekrar yazar mısınız rica etsem?

Hocam şu an da OnePlus 9 üzerinden yazıyorum ve ben çok memnunum.
Kamerası iPhone ile kapışır derecede, herkes kamerasını çok beğeniyor.
Arkadaşında dediği gibi tek sorunu ısınması ama oyun oynamadığınız sürece(PUBG tarzı vs) telefon çok da ısınmıyor.
Tek eksisi bana göre ısınması ve kamera ile video çekerken kaydı ilk başlattığınızda saniyelik bir donma oluyor bu bazen oluyor bazen olmuyor ama çok da can sıkıcı bir durum değil bana sorarsanız.
Alacaksanız tavsiye ederim benim telefonum yurt dışı ve global versiyonu.
Sizde global versiyonu almaya dikkat edin. Çin versiyonlarında sıkıntı çıkıyor diye duymuştum.

Arkadaşında dediği gibi tek sorunu ısınması ama oyun oynamadığınız sürece(PUBG tarzı vs) telefon çok da ısınmıyor.
Tek eksisi bana göre ısınması ve kamera ile video çekerken kaydı ilk başlattığınızda saniyelik bir donma oluyor bu bazen oluyor bazen olmuyor ama çok da can sıkıcı bir durum değil bana sorarsanız.
Sizde global versiyonu almaya dikkat edin. Çin versiyonlarında sıkıntı çıkıyor diye duymuştum.

2115'di galiba global model. Oyun oynamıyorum hocam ben. Pili günlük kullanımda kaç saat ekran süresi veriyor?

Bende de mi 10t var. Oneplus 9a geçeceğim sanırım.

Donma sorunu yazılım ile giderilebilir. Başka bi arkadaşım kullanıyor ona bi sorayım donma işini.

Yeni konular

Geri
Yukarı