OnePlus 9 vs Xiaomi 11T Pro vs Samsung S21

Bütçe
10.000

weanoes

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar, geçtiğimiz günler de yeni bir telefon almaya karar verdim ve 1 hafta araştırma yaptım, fakat bazı konular da kararsız kaldım ve sizin de yardımınızla artık karar vermek istiyorum.

Başlıkta yazdığım telefonlardan birisini almayı planlıyorum, fakat bu 3 telefon dışında bildiğiniz daha da iyi telefonlar varsa önerilerinizi bekliyorum.

Aralarındaki fiyat farkı sebebiyle S21 FE derim.
Ama S21+'ın daha iyi kamera ve 8K video avantajı var.
Araştırdım da biraz, S21'lerde Snapdragon 888 var ama Snapdragon'lu sürümü 13 bin liradan başlıyor, Xiaomi Mi 11 Pro'da direk var ve daha da ucuz, Samsung S21'in işlemcisinden şikayetçi insanlar, eğer ucuza bulduğunuz S21 Snapdragon işlemcili bir cihaz varsa atar mısınız?

Merhaba bir sorum vardı Oneplus 9’un uzun kullanımda pil performansı nasıl acaba? 1-2 sene ardırdan çok mu düşüyor? S21FE daha mı iyidir pil performansında?

Merhaba bir sorum vardı Oneplus 9’un uzun kullanımda pil performansı nasıl acaba? 1-2 sene ardırdan çok mu düşüyor? S21FE daha mı iyidir pil performansında?
Bataryalar kullanıldıkça ölüyor, 2 yıl sonrası için net bir yorum yapamayız. :)

Normal kullanım için S21 tercih ederdim, diğer Android markalara pek güvenemiyorum.

Geri
Yukarı