Oneplus One Nasıl Alınır ?

ynr123

Kilopat
Makaleler
3
Arkadaşlar oneplus one almak istiyorum çok araştırtım normalde davetiye sistemi ile telefonu alabiliyorsun ama aliexpress'te buldum telefonun fiyatı 450 dolar gibi bir fiyat etiketi var şimdi sorularıma gelelim :

1- Telefon gümrükte takılır mı ?
2- Telefon için vergi ödemem gerekiyor mu ?
3- Aliexpress dışından alabileceğim ücretsiz kargolu bir alışveriş sitesi var mı ?

Telefonun linki: OnePlus One Smartphone 5.5"Screen 2.5GHz Quadcore Qualcomm Snapdragon 801 MSM8974AC 8 13MP Camera 3G ram+16G rom WCDMA/4G LTE-in Mobile Phones from Electronics on Aliexpress.com

Telefonun jelatini: Original Oneplus one Premium Tempered Glass Screen Protector for One Plus 1 Toughened protective film GDS TITAN 2014 New-in Screen Protectors from Electronics on Aliexpress.com

Telefonun kaplığı: Colorful AIXUAN Quicksand or Smooth Matte Hard Case Cover For One plus one / Oneplus + Screen Protector Gift-in Phone Bags & Cases from Electronics on Aliexpress.com

Evet alacağım şeyler bunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oppo'nun kendisi sitesi oppomarttan davetiyesiz alınabilir diye biliyorum; ama hiç emin değilim. Diğer sorularına gelirsek kesinlikle gümrükte takılır. Bunu engellemek için satıcadan ürün bedelini daha düşük gösteren bir fatura düzenlemesini isteyeceksin. 70 Euro ve üzeri ürünler gümrükte takılır. Gümrükten almak için de vergi ödersin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oppo'nun kendisi sitesi oppomarttan davetiyesiz alınabilir diye biliyorum; ama hiç emin değilim. Diğer sorularına gelirsek kesinlikle gümrükte takılır. Bunu engellemek için satıcadan ürün bedelini daha düşük gösteren bir fatura düzenlemesini isteyeceksin. 70 Euro ve üzeri ürünler gümrükte takılır. Gümrükten almak için de vergi ödersin.
Geçen technopat sosyalde de yapılan habere göre gümrük vergileri 1500 euro'ya çıkmış 2. ise oppo türkiyeye kargo ile yolluyor mu ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı