OnePlus One nasıldır?

One Plus One alın. Tuşlar isteğe bağlı hem ekran dışında hem de içinde olabiliyor. Otg desteği var. SD kart desteği bulunmuyor. Kesinlikle bu flag ship killer ı tavsiye ederim. Cyanogenmod stock androidden sonra görebileceğiniz en stabil androiddir.

Daha önce hiçbir telefonumun ekranını kırmadım. Tabii garantisi yok bunun Çin'e kargolamak zorunda kalabilirim aldıktan sonra. Diğer forumda malzeme kalitesi Lumia'lara eş değer demişler. Bu fiyat avantajına garanti hatta Türkiye'de teknik desteği olmayan bi telefon almaya değer mi çok kararsızım. Aslında Z2 istiyordum ama maddi anlamda aşıyor beni telefon. Fakat bu neredeyse z2 den daha iyi olmasına rağmen g2 den daha ucuz. Cm'nin kalitesi zaten tartışılmaz ne alırsam alayım cm kurmayı düşünüyorum şimdilik. İlerde kayıt yaptırdıktan sonra gümrüğe takılma şansı var mı garantiye falan yollasam? Gümrük vergisini ödetmeyecekseler o risk bile alınabilir belki. Gidip nasıl alıcam onu da bilmiyoruım gerçi.

Son düzenleme:
Bu telefon ihtiyaç için değil paranız varsa denemek için alınır.

Memnun kalacağımı bilsem alırım. Gerçi memnun kalmasam da Türkiye'de alıcı bulabilirim bence. 1500-1600 den gidiyor kutulu olanları. 1000 tl civarı masrafı oluyor sanırım kayıtla beraber. Zararsız bi şekilde ikinci el olarak satabileceğimi düşünüyorum. Bence denemeye değer bir telefon.

Ben şuan kullanıyorum. Sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

İsteyene getirebilirim demişsiniz ama hala size nasıl ulaşabileceğimi bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı