Oneplus One nasıldır?

Rundstedt

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Şu sıralar yurtdışından telefon getirtebilme imkanım var. Xperia Z2 aklımdaydı fakat Oneplus one'yi gördüm. 2.5 ghz işlemci hızıyla ve gördüğüm kadarıyla 13 mp olmasına rağmen kamerasıyla Z2 ye üstün durumda. İncelemelerde olumlu şekilde bahsediliyor ve 600 tl civarı daha ucuz. Çekindiğim kısım hafıza kartı slotu bulunmaması. 64 gb olan modeli de var bu bana yeter mi bilmiyorum daha önce akıllı telefon kullanmadım.
Cihazı daha önce kullananınız varsa olumlu olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum. Teşekkürler...

edit: Bir de arıza vs olduğunda Türkiye'de tamir, parça vs sorunlar çıkar mı diye merak ettim.

Son düzenleme:
Türkiye'ye gelmedi telefon. Aldığında bir sorun çıksa yapacak bir yer bulamayabilirsin. Şirket kendini daha ispat etmedi. Telefona en son özellikleri koymakla iş bitmiyor. Güncelleme desteği nasıl olacak ? Destek hizmeti nasıl olacak ? Bu konular tam bir şaibe. Aklını hiç karıştırma. Z2'yi tercih et direkt.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı