Onexplayer X1 vs Lenovo Legion Y700 2023 tablet

Daha fazla  
Kısaca bahsetmek gerekirse onexplayer X1 (Intel'in ulta h isimli yeni işlemcisini kullanıyor RAM olarak 16 GB RAM ve 1TB ROM'dan başlayıp gidiyor. En pahalı versiyonu bir iPhone fiyatına yani 64 GB RAM 4TB ROM kullanıyor.) Bir iPhone fiyatına satılan tablet el konsolu ve bilgisayar özelliğini bir araya getiriyor. Yani ister tablet ister oyun konsolu istersen bilgisayar gibi kullanırsın diyor. Windows işletim sistemine sahip. Lenovo Legion Y700 2023 iPad mini benzeri 144 Hz ekran yenileme hızı 12 veya 16 GB RAM işlemci olarak da Snapdragon 8 gen 1 kullanıyor. Sizce hangisini almalıyım?

@Heribert Yavuz

Son düzenleme:
Her şey için kullanıcaksan onexplayer sadece oyun içinse Lenovo'nın tableti.

Ben hem oyun olsun hem render olsun hem de günlük işler için diyordum. Onexplayer hepsini karşılıyor ama mesela ben onexplayer X1 alsam Android ve Windows 11 işletim sistemlerini bir arada yani Dual boot olarak kullansam performans düşüklüğü yaşanır mı?

Ben hem oyun olsun hem render olsun hem de günlük işler için diyordum. Onexplayer hepsini karşılıyor ama mesela ben onexplayer X1 alsam Android ve Windows 11 işletim sistemlerini bir arada yani Dual boot olarak kullansam performans düşüklüğü yaşanır mı?

Android'te sorun yaşarsın.

YouTube'da işte laptoplara Android kuruyorlar ve sıkıntı çıkmadan kullanıyorlar. Hocam siz test ettiniz mi?

Android X86 uygulama uyum sorunu. Driver sorunları ile kaynıyor. Waydroid Linux gene biraz daha iyi. Ama bazı uygulamalar sorun çıkarıyor.

Tamam hocam. Hocam evde bir tablet vardı. Samsung Galaxy Note8.0 N5100 ben Android 9 ROM yükledim. 1.5 yıl sonra tabletin şarjı bitti ve açıldığında encryption unsuccesfull hatası verdi ve tableti sıfırlamam gerektiğini söyledi. Tableti TWRP'den sıfırladım. Açtığımda hem tabletin dokunmatiği çalışmıyordu hem de en önemli bilgilerim gitti. Bende bu verilerin geri getirebilir miyim? Diye araştırıyordum. Bildiğiniz bir program ile verilerimi geri getirebilir miyim? Bir de bu olaydan sonra hafıza kartındada biçimlendirme hatası geldi. Bu jatayı nasıl çözebilirim? Hocam cevaplarsanız sevinirim.@Heribert Yavuz

Geri
Yukarı