Huawei tablet mi Lenovo tablet mi?

tgrlylmz7

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte D3sh 550M
Gainward Ghost 3060 Ti
Ryzen 5 5600
Thermaltake s200 Psu
Lenovo Tab p 12 13.000 TL. Huawei 11.5 tableti ise biraz daha uygun. İkisi arasında çok kaldım kullanan arkadaşlar hangisini önerirler acaba? Özellikleri de çok yakın. Ancak malum Huawei'nin Google desteği yok.

Tablette Google desteği pek önemli değil. Gbox ile halloluyor çoğu. Ekranı çok güzel 11.5'in. Önereyim.
Teşekkürler dostum. Dediğim gibi çok çok küçük farklar var arasında. Bugün Lenovo p 12 sipariş edecektim tam Huawei 11.5 aklımı çeldi biraz.

Teşekkürler dostum. Dediğim gibi çok çok küçük farklar var arasında. Bugün Lenovo p 12 sipariş edecektim tam Huawei 11.5 aklımı çeldi biraz.

Tablette asıl Google desteğinin önemi var. Kim yok diyor anlamış değilim. Ben şahsen işsiz gibi yok Google açmıyor yok YouTube'dan attı yok vanced kur yok hesap için MicroG kur bilmem nerede hata var şunu yaz şunu yükle sıfırla tekrar dene. Gerçekten bunlarla uğraşmak isteyen alsın Huawei tablet.

Tablette asıl Google desteğinin önemi var. Kim yok diyor anlamış değilim. Ben şahsen işsiz gibi yok Google açmıyor yok YouTube'dan attı yok vanced kur yok hesap için MicroG kur bilmem nerede hata var şunu yaz şunu yükle sıfırla tekrar dene. Gerçekten bunlarla uğraşmak isteyen alsın Huawei tablet.
Hocam dediğiniz şeyler de önemli şeyler. Google çok kullanıyorum zaten ders notlarım iş dosyalarım vesaire hep Drive'da falan pc-telefon-tablet arasında geçiriyorum. O zaman Huawei bana gelmez. Lenovo bir tık daha pahalı gibi ama umarım pişman olmam kararsız kalarak alacağım.

11.5 donanımsal anlamda güzel bir tablet lakin Google servisleri için standart kaç kullanıcı alternatif ya da farklı yollardan hizmet almaya çalışmak için efor sergiler bilmiyorum. Mi Pad 6'ya da bakmanızı öneririm.

11.5 donanımsal anlamda güzel bir tablet lakin Google servisleri için standart kaç kullanıcı alternatif ya da farklı yollardan hizmet almaya çalışmak için efor sergiler bilmiyorum. Mi pad 6'ya da bakmanızı öneririm.

Evet aslında arkadaşın belirttiği gibi mi pad 6 sizin aradığınız ürün.

Geri
Yukarı