Online eğitimden sıkılmak

Aralarda da oyun oynayayım diyorsun, hemencecik ders başlıyor, oynayamıyorsun. Kaçamak yapayım diyorsun, arkadaşın Steam'den fark ediyor, sonrasını siz biliyorsunuz.
Rehberlik, müzik gibi dandik ve sıkıcı derslerde arkada Technopat'te takılıyorum, güzel oluyor 😎
O da iyidir ama sonra biraz sıkıyor beni.
Ya bir gün bile insan dersle, ödevle uğraşmak istemiyor. Bir gün de okul işleriyle uğraşmayayım diyor insan en sonunda.

Aralarda da oyun oynayayım diyorsun, hemencecik ders başlıyor, oynayamıyorsun. Kaçamak yapayım diyorsun, arkadaşın Steam'den fark ediyor, sonrasını siz biliyorsunuz.

O da iyidir ama sonra biraz sıkıyor beni.
kaçıncı sınıfsınız lise herhalde
8 ve 12 olmak güzel kurslara da katılınca okul doluluğuna bağlı olarak 6 gün gidebiliyoruz.
fakat bir sıkıntı var sene sonu sınavım var ve gerçekten net artırmak zor iş.Yani biz de okula gidiyoruz ama sene sonu sınav var.

yedi ise hiç uğraşmayın,hem özel ders falan yedi için fazla değil mi ?
Boşverin gitsin,lgs için 8 e çalışın deneme çözün online dersten verim alamıyorsanız aileniz ile konuşun YouTube ve kitaptan çalışın konuları.Yoklama da yalan zaten,kandırıyorlar sözlü falan yine 100 yine 100,yazılılara girdik daha da gireceğiz galiba biz ama yazılı da yok sizde.Yani yüksek ihtimal sözlü belirlemek şuan yasak 100 girmek zorundalar

Ben matematikte zorlandığım için özel ders alıyorum.
Konularda mı yoksa sorularda mı zorluk?
eğer sorulardaysa biraz gereksiz özel ders,yeni nesil sorular ders dinlemek anlamak ile değil de günlük 7 de en az 100 soru ile 8 de en az 200 ve 9 dan sonra 150 ile olabilecek bir durum.
12 de ise 300 falan olmalı.
ayrıca ders almak yerine test çöz,çok pişman olursun,oldum ben toparlamak seneler sürecek gibi ama sınav 2 ay sonra.

Geri
Yukarı