Online eğitimden dolayı kendinize vakit ayırabiliyor musunuz?

Kesinlikle hayır. Okullar bu online işini aşırı abartıyor. Bir ders bitmeden bari bir 5 dakika ara verin hemen diğerine katılın diyorlar. Ancak akşamları bir uyuyabiliyorum. Zaten dersten de birşey anladığım yok. Katılmış olmak için katılıyorum.
Yine de bir şeyler kapmaya çalış. Biliyorum bu yöntem çok verimsiz ancak eğer benden yaşça küçüksen bir abi tavsiyesi olarak her zaman not tutmaya çalış derslerde.

Günün 4 günü rahatım ama diğer 3 gün için aynı şeyi söyleyemiyeceğim. Çünkü cumarteside dahil olmak üzere izin saatlerinde dışarı çıkıla bilsin diye programı değiştirmişler ve bu 3 gün ki dersleri de öğleden sonraya almışlar. Ama ne yaparsam yapayım 4 civarında uyuduğum için o 3 gün ki sürede hiçbir şey yapamıyorum.

Yine de bir şeyler kapmaya çalış. Biliyorum bu yöntem çok verimsiz ancak eğer benden yaşça küçüksen bir abi tavsiyesi olarak her zaman not tutmaya çalış derslerde.
Okulda da çok not tuttuğum söylenemez. 10. sınıf öğrencisiyim. Yine de anlamaya çalışıyorum ama hocaların interneti kesiliyor vs. Çok dertli işler yani. Bakalım nolacak sonumuz...

Beni de. Çok bel ağrısı çekmeye başladım. Doğru düzgün oturamıyorum bile sandalyede. Ama koltuğa geçince resmen bir yük kalkıyor belimde.

Anlamıyorum ki sokağa çıkmayalım diye mi yapıyorlar? Tatilde ne güzel bisiklet sürmeye zamanım olurdu. Akşam 20:00'da derslerim bitiyor aynada kendime bakıyorum. Gözlerim kıpkırmızı, göz altlarım mos mor, şeytan diyor kapa şu bilgisayarı dışarı çık.

Okulda da çok not tuttuğum söylenemez. 10. sınıf öğrencisiyim. Yine de anlamaya çalışıyorum ama hocaların interneti kesiliyor vs. Çok dertli işler yani. Bakalım nolacak sonumuz...
Allah kolaylık versin hepimize. Bu çileden kurtulmanın tek yolu okullara gitmek ama ülkede her yer açıkken millet her yere maske ve mesafesiz giderken okullara gelince bilim kurulu üyeleri bile açılmasın diyor. Resmen saçmalık. Okulları açmak zorundalar. Siyaset yapıyorsun diye de üstüme gelmeyin. Gayet de gerçeği söylüyorum.
Bizim Matematik ve Coğrafya öğretmenlerimiz dışında hepsi ölü gibi anlatıyor.
Matematik öğretmeninizin öyle olmaması şansınıza olmuş.

8. sınıfım yaklaşık 4-5 saat canlı dersimiz oluyor günlük. O yüzden kendime zaman ayırabiliyorum fakat sizi anlıyorum programınız cidden çok ağırmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı