Online FPS oyunu önerisi

• Konuyu başlatan Mert
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 35
  • Görüntüleme 13B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mert

Megapat
Makaleler
9
Merhaba arkadaşlar. Ben yeni bir online oyun arıyorum. Bana oyun önerebilir misiniz ? Fakat LoL önermeyin. İndirdim. Kurdum. Nedense yapamadım. Aslında benim tarzım olmayabilir. Aradığım oyun kalabalık olmalı. Tercihen MMORPG. Ama zorunlu değil. Seviyesiz olmasın yeter.

Seviyesiz olmasın diyorsan Knight Online, Metin 2, Point Blank ve Wolfteam'den uzak dur en başta :) Lord of the Rings Online dene ;)

Seviyesiz manasında bu oyunları kast etmiştim. Teşekkürler Recep abi :)

- - - Güncellendi - - -

FPS tarzı önerebileceğin bir oyun var mı Recep abi ?

Recep abiye sormuşsun ben bir cevap vereyim. S2 Online güzeldir. Ancak oyun yavaş yavaş seviyesizler ile dolmaya başlamış tadı kaçmadan başla bence :) S4 League deneyebilirsin. Türk server'ı battı resmen ancak diğer sunucularda yabancılara karşı oynamak zevkli oluyor. Combat Arms ve Mstar da güzel oyunlardır.

Recep abi neden uzak dursun bu oyunlardan? :D

Ben de uzak duruyorum. Oyunlar seviyesizlerle dolu. Combat Arms'a bir bakacağım.

- - - Güncellendi - - -

Ayrıca sadece Recep abi değil, herkes cevap verebilir :) Burası forum.

Benim de dikkatimi çekti MARS online. Unreal motoru kullanıyormuş. Bu arada bugün Gamex'te çocuklar Wolfteam oynuyordu. Yaş ortalaması herhalde 5 falandı :)

MARS online hoşuma gitti ya. Ben de şöyle bir bakınıyordum gördüğüm iyi oldu :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Wolfteam zaten berbat. Bir de konu başlığını Online FPS oyunu önerisi yapan kişiye helal olsun diyorum :D Ben MMORPG yazmıştım. FPS de olur yazmıştım :)

- - - Güncellendi - - -

MARS Online'a da bakayım bi :) Türkçe... Yakında GameX fuarındaki çocuklarla dolması gerekir. Ya onu bırakın internet cafede Wolfteam oynamaya kalkınca rezil oluyorum. Geçen 8 yaşındaki okuma yazma yeni öğrenen çocuk gel kapışalım dedi. Bi küfür ettim. Bir daha da gelmedi zaten :D

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar yardımcı olabilecek var mı ?

ilydqv.jpg

Hevesim bitti yani oyundan. Hani son bir umut. Kaldırmadan önce.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı