Online oyun için i3 4160 sistemi Upgrade

İsimliOyuncu

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben öyle fazla oyun oynayan birisi değilim. Metin 2 adlı oyunu oynuyorum. Sizce nasıl bir yükseltme yapmalıyım? Ben RAM ya da işlemci düşündüm sizlerin düşüncelerini de almak istiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şu 2 videoyu dikkate alırsanız sevinirim :)

Sistem fena değil. Belleği 8 GB yapabilirsin. Ekran kartını gtx 950 ile değiştirebilirsin. Güzel bir sistem olur. İkinci videoda kasmasının sebebi internet ile de alakalı.

Sistem fena değil. Belleği 8 GB yapabilirsin. Ekran kartını gtx 950 ile değiştirebilirsin. Güzel bir sistem olur. İkinci videoda kasmasının sebebi internet ile de alakalı.
Fakat 2 videoyu aynı anda çektim. Sade programları kapattıktan sonra böle oldu. Bide online oyunlarda işlemci önemli diyorlardı bende de fazla bütçe olmadığından sizce R7 250 Ekran kartını satıp üstüne 400-500 TL ekleyip i5 4460 veya i5 4590 almalı mıyım ?

Hocam Mt2 fazla gereksinim isteyen bir oyun deyil. Bende oynuyorum, elimde 1GB RAM, 512MB ekran kartlı PC var sorunsuz bir şekilde oynatıyor. Seninki neden böyle yaptı anliyamadım.
Dostum benim isteğim ne biliyor musun ?
bak adam 2 tane açmış ve hiç kasmıyor. Üstelik çok kişilik bir yerde. Bende böyle bir sistem yapmak istiyorum. ilk önce RAM alıp oynamayı düşündüm. Daha sonra online oyunlarda işlemcinin önemini gördüm. Bu yüzden ne gibi yükseltme yapıca m bilmiyorum.
Videoyu tamamen izlersen sevinirim :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı