Online oyun önerisi

Ben daha dün CS:GO ya başlamama rağmen aşırı derecede hile kullanan oyuncuya denk geliyorum. Normalde kolay kolay kimseye hile demem fakat bariz belli oluyor hile kullandıkları. Halbuki ilk 1-2 el rekabetçi maçımda hiç hile gelmemişti sonradan başladı gelmeye. Bu gidişle başlamadan bitecek CS:GO maceram. Bakalım tek ümidim yeni gelecek Valorant. Onunda mutlaka hilesi çıkacaktır ama çıkana kadar güzel eğleniriz diye düşünüyorum.

Steam'in yeni kampanyası, 5 oyunu içeriyor. Bu oyunlar; 6,20 TL karşılığında satın alabileceğiniz Martian Law, 1,50 TL değerindeki The Deed, 2,10 TL değerindeki Barro, 10,50 TL değerindeki UNI ve son olarak da fiyatı 25 TL olan HELLION. Kısa süreliğine bu oyunları kütüphanenize ücretsiz ekleyebilirsiniz.
Teşekkür niyetine 1 beğeni yeterli :)

Ben daha dün CS:GO'ya başlamama rağmen aşırı derecede hile kullanan oyuncuya denk geliyorum. Normalde kolay kolay kimseye hile demem fakat bariz belli oluyor hile kullandıkları. Halbuki ilk 1-2 el rekabetçi maçımda hiç hile gelmemişti sonradan başladı gelmeye. Bu gidişle başlamadan bitecek CS:GO maceram. Bakalım tek ümidim yeni gelecek Valorant. Onunda mutlaka hilesi çıkacaktır ama çıkana kadar güzel eğleniriz diye düşünüyorum.

Başlamadan bırakmanı tavsiye ederim bomboş bir oyun :D

LOL'a yaşın 20+ ise başlamanı önermem. Ufak yaşta karakter seçim ekranı gelir gelmez chatten ana bacı küfür eden veledlerle dolu ortamı rezil bir oyun. Oyun demeye bin şahit ister. Leş ortamı.

Sistemin düşükse Age3 ve CS1.6 Nexon Zombies (50 modu var farklı çok zevkli)
Orta-Yüksek ise > COD Warzone, BF1, ve R6 bakabilirsin.

Geri
Yukarı