Online oyunlar için internet bağlatma

Süper Online'da sürekli kesilmeler oluyor diye biliyorum, o yüzden öyle dedim :)

6 senedir sadece 4 kere kesildi desem başka bir şey söylemeye gerek kalmaz sanırım. Çok iyi hatırlıyorum 2 tanesi hava şartlarından dolayı 2 tanesine çalışma vardı ondan dolayı. ( Kesilmeler en fazla 3 saat sürdü )
Ha birde superonline'da sürekli kesilme oluyorsa birkaç ihtimal var, ya ttnet'in altyapısını kullanıyorsun, ya bina çok eski altyapı eski ya da cidden ilgisiz bir bölgedesin. Çünkü bazı turkcell çalışanları cidden hiçbir şey ile ilgilenmiyorlar. Dediğim gibi ben sıkıntı yaşamadım ama yaşayanları görmedim değil. Biraz şans işi, oturduğun bölge ile ilgilenen bayi-ekip iyi ise internetinde iyi oluyor :) ( Aynı şeyler TTNET içinde geçerli yani ttnet ilgisiz olunca interneti kesince turkcell ne yapsın ? )

Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler ben apart yöneticim neden izin vermiyor hiçbir fikrim yok. Benimde aklımda Superbox var. Hatta Turkcell bayiisiyle konuştum, altyapınız olmadığı için 4.5G 50 GB internet paketimizi size 159 değil 119 tl ye veriyoruz dedi. Ama sorum şu : Sizce 50 gb akn Bana yeter mi oyunlar ve netflix dizileri için. Yoksa 10mbps 159 tl ye sınırsız paket mi alsam ?

Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler ben apart yöneticim neden izin vermiyor hiçbir fikrim yok. Benimde aklımda Superbox var. Hatta Turkcell bayiisiyle konuştum, altyapınız olmadığı için 4.5G 50 GB internet paketimizi size 159 değil 119 tl ye veriyoruz dedi. Ama sorum şu : Sizce 50 gb akn Bana yeter mi oyunlar ve netflix dizileri için. Yoksa 10mbps 159 tl ye sınırsız paket mi alsam ?
Netflixte HD bir dizi ortalama 1.5 GB. Paketler hakkında bir bilgim yok, akn sonrası kaç oluyor onu öğrenirsen ona göre daha rahat karar verebilirsin.

50 Gb AKN sana yetmez. Düzenli dizi veya film izliyorsan hiç yetmez. Devletin sana verdiği imkanı apartman yöneticin nasıl senin elinden alabiliyor ? Oldu olacak su, doğalgaz bağlatmanada izin vermesin.

Şu an bu yazıcağımı büyük harflerle yazmak istiyorum ama yasak :D Kesinlikle ama kesinlikle sınırsız olanı al :) Yetmez. Ben youtube üzerinden çok video izliyordum mesela oyun falan çok fazla oynamıyordum1 aydır, ama bana bile zor yetiyordu düşün sadece video :D Oyun oynadıysamda çok değil yani. Sınırsız almanı tavsiye ederim

Ben olsam yönetici ile konuşurum olmadı mı şikayet ederim. Öyle bir hakkı yok. O izin vermiyor diye 60 TL yerine 150 TL hayatta vermem.

Şöyle söyleyim şimdi gittim yönetici ile konuştum. Pazar günü müdürüm gelicek dedi onunla konuş dedi . Apartın halihazırda wi-fi i var. Onunla 480-720 p video izleniyor. Tahmin edeceğiniz gibi online oyun ping yüzünden oynanmıyor. Genelde twitch-Netflix-Online oyun için kullanıyorum internetimi. Ama benim canım evim 4.5G yi 3-4 çubuk arası çekiyor. (Türktelekom hatta bimcell)

Şöyle söyleyim şimdi gittim yönetici ile konuştum. Pazar günü müdürüm gelicek dedi onunla konuş dedi . Apartın halihazırda wi-fi i var. Onunla 480-720 p video izleniyor. Tahmin edeceğiniz gibi online oyun ping yüzünden oynanmıyor. Genelde twitch-Netflix-Online oyun için kullanıyorum internetimi. Ama benim canım evim 4.5G yi 3-4 çubuk arası çekiyor. (Türktelekom hatta bimcell)

Durumu müdür'e anlat de ki buradaki wifi benim ihtiyaçlarıma yetmiyor yavaş kalıyor ben kendi param ile internet almak istiyorum de.

Tamam varda hızı ne kadar? Bu arada neden Wi-Fi direk her eve router ile internet çeksinler o zaman. Altyapı varsa alsınlar Fiberi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı