Online oyunlara girdiğimde internetim kopuyor

efedesu

Megapat
Yer
地獄
Daha fazla  
Baslikta belirttigim gibi online oyunlara girince internetim kopuyor ve anakarta bagli olan ethernet kablosunu cikartip takinca sorunum cozuluyor. Acaba anakartla alakali bir sorun olabilir mi? MSI A320M-A PRO anakartim.

Driver sorunu tahminimce. Driver boster adlı yazılım ile sistemindeki tüm driverlerı güncelleyebilirsin. Yeniden başlattıktan sonra tekrar dene bakalım.

Dostum ya kablo ve ethernet girişi deforme olmuştur yada yazılımsaldır. Masaüstünde uzun kullanımda olmuyor ise yazılımsal bir sorundur. Ethernet drivirini kaldırıp tekrar kur. Güvenlik duvarından oyuna erişim iznini kontrol edin. Varsa virüs programını devre dışı bırakıp deneyin.

Ek olarak driver boster kadar ufak ve pratik bir program bilmiyorum ben. İşin bitirince kaldırabilirsin.

Dostum ya kablo ve ethernet girişi deforme olmuştur yada yazılımsaldır. Masaüstünde uzun kullanımda olmuyor ise yazılımsal bir sorundur. Ethernet drivirini kaldırıp tekrar kur. Güvenlik duvarından oyuna erişim iznini kontrol edin. Varsa virüs programını devre dışı bırakıp deneyin.

Ek olarak driver boster kadar ufak ve pratik bir program bilmiyorum ben. İşin bitirince kaldırabilirsin.
Kablo ile alakali da bir sorun yok, Windows ayarlarini karistiracagim biraz. Onun disinda Driver Booster ile kotu bir gecmisim var. Ekran karti driverlarini guncelliyim derken bilgisayari hasat ediyordum. Bir daha bulasmam o programa, ayrica forumda da onerilmiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı