Online oyunlardan para kazanabilir miyim?

Merhababa

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, çocukluğumdan beri Online oyunlara karşı bir arzum var ve piyasadaki çoğu Online oyunu oynadım sayılır. Bu karantina günlerinde ek gelir elde etmek istiyorum fakat hangi Online oyunda ticaretin (hesap alım satım, oyundaki para ve item) sürekli olduğu ve meblağların yüksek olduğu bir oyun var mı? Aklımda Metin 2 var ama size bir danışmak istedim.

Knight Online kesinlikle. Buyuk kuzenlerim oynuyordu hatta anlattiklarina gore bir zirhi satarak parasiyla ehliyet sinavina girmis. 100 bin TL'ye satilan kiliclar, zirhlar var.

Merhaba, çocukluğumdan beri Online oyunlara karşı bir arzum var ve piyasadaki çoğu Online oyunu oynadım sayılır. Bu karantina günlerinde ek gelir elde etmek istiyorum fakat hangi Online oyunda ticaretin (hesap alım satım, oyundaki para ve item) sürekli olduğu ve meblağların yüksek olduğu bir oyun var mı? Aklımda Metin 2 var ama size bir danışmak istedim.
1. G-LOOT programi uzerinden CS:GO vb. oyunlar icin gorevler yapip para kazanabilirsiniz.

2. CS:GO - PUBG gibi oyunlari oynayip kasa dusurebilirsiniz bazen yeni kasalar cikiyor yuksek degerlerde satabiliyorsun. Bu yol ile 50 TL kazandim steam uzerinden.

1. G-LOOT programi uzerinden CS:GO vb. oyunlar icin gorevler yapip para kazanabilirsiniz.

2. CS:GO - PUBG gibi oyunlari oynayip kasa dusurebilirsiniz bazen yeni kasalar cikiyor yuksek degerlerde satabiliyorsun. Bu yol ile 50 TL kazandim steam uzerinden.
Hocam kasaların düşme olasılığı var ama o kadar zaman harcamaya değmiyor.
Knight Online kesinlikle. Buyuk kuzenlerim oynuyordu hatta anlattiklarina gore bir zirhi satarak parasiyla ehliyet sinavina girmis. 100 bin TL'ye satilan kiliclar, zirhlar var.
Knight olabilir aslında aklımda vardı.
Black Desert Türkiye&MENA öneririm.
Hocam dediğiniz oyunun item alıp satımı nasıl oluyor ? Nadir itemleri elden çıkarmak kolay mı?

Pixel Worlds / Growtopia gibi oyunlarda wl adlı para birimini kasarak pixel worlds'de 100 tanesini 25'e growtopiada ise 15TL'ye satabilirsiniz. Ama illegal trade diye geçiyor hukuksal bir şey olmaz en fazla hesabınız ban yiyebilir. Growtopiada modların genellikle umrunda olmazsınız orası biraz daha rahat.

Pixel Worlds / Growtopia gibi oyunlarda WL adlı para birimini kasarak pixel Worlds'de 100 tanesini 25'e growtopiada ise 15TL'ye satabilirsiniz. Ama illegal trade diye geçiyor hukuksal bir şey olmaz en fazla hesabınız ban yiyebilir. Growtopiada modların genellikle umrunda olmazsınız orası biraz daha rahat.

Tam onu diyecektim. Growtopia öğrenmesi zordur ama 1 kere oynarsan sigara gibi bağımlılık yapar. 6 yılımı, gecemi gündüzümü çalmış olan bu oyunu öğrenirsen iyi paralar kazanabilirsin

Geri
Yukarı