GTA Online hileci para attığı için ban yer miyim?

Eğer bütün parayı kısa sürede harcamazsanız ban yemezsiniz. Zaten ufak bir meblağ atmış. Ban yeme olasılığınız çok az. Olurda banlanırsanız hesabınız sıfırlanır. Para , arabalar , mülkiyetler hepsi gider oyuna sıfırdan bailarsınız.

Hesap sıfırlamasında sadece para mı elden gidiyor yoksa tüm mülkiyetler de mi?
Her şey sıfırlanıyor. Paradan kill/death ratio'ya kadar ne varsa gidiyor. Ben ban yemiştim benzer durumdan ( Para yüzünden ). Ve özel içeriklerim dahil her şey gitti. Özelden kastım para ile alınmayacak RDR'ye özel baltam gibi eşyalarım vardı. Yıllarca kastığım K/D ratio'm vardı.

1 yıl önce Epic GTA'yı verdiği zaman 800.000.000 para bastım. Ban yemedim. Hala düzenli olarak da para basıyorum. Bu arada ban yemezsin.

Hocalar, bugün arkadaşlarla bir GTA Online girelim dedik, oynadık vs. neyse işte onlar çıktılar, ben de oyunda kaldım biraz daha oynamak için. Bir işim çıktı passive mod açıp gittim.

Ben geldikten sonra birisinin yanımda bana para attığını gördüm, derhal adamı raporladım. Onu suçladığımda banlanmam için bunu yaptığını söyledi ve random attı. Sonra bana verdiği paraya dokunmadan oyundan çıktım. Social Club Support kısmından hileciyi ve bu paranın hesabımdan kaldırılması için bildirdim. Sizce bu durumda ban yer miyim? Eğer Rockstar affetmez ve banlarsa süresiz mi olur? (bir de attığı para 400k civarıydı.)

Hocam niye şikayet ettiniz? Adam size iyilik yapmış :D yemezsiniz bence.

Hocam ben direk hile kullanıyorum hiçbir şey olmaz korkmayın. Beni geçtim en az 10 arkadaşıma para dağıtım. Hatta çok istediler onlara hileyi yaptırdım onlarda kendi arkadaşlarına yaptılar. 7-8 ay geçti yapalı hiç kimse banlanmadı siz hiç banlanmazsınız korkmayın.

Dosya Ekleri

• cash.PNG
    cash.PNG
    26,9 KB · Görüntüleme: 55

Geri
Yukarı