Online oyunları bıraktıracak oyunlar

GTA 4'te yarım bırakıp sildiğim oyunlardan ama listeme koyacağım.

RDR2, dünyanın en iyi oyunu olabilir.

120 GB gözümü korkutuyor açıkçası 240 GB SSD'im var çoğu oyunumu silmem gerekiyor.

Splinter Cell serisinden, double agent, conviction, blacklist.

Xbox 360 üzerinden ismini hatırlayamadığım bir oyununu oynamıştım. Gizlilik oyunlarını pek beceremiyorum sanırım.

Bir çıksa :D.

Witcher 3, titanfall 2, metro serisi. Normalde LoL oynuyorum ben de, bu oyunları oynadıktan sonra artık oynama isteği gitti bayağı.

Witcher çok büyük bir oyun. Sabırsız biriyim. Oyna oyna bitmedi en sonunda sinirlendim sildim :D.
fakat titanfall2 ve metro oyunlarına bakacağım.

GTA 4'te yarım bırakıp sildiğim oyunlardan ama listeme koyacağım.

120 GB gözümü korkutuyor açıkçası 240 GB SSD'im var çoğu oyunumu silmem gerekiyor.

Xbox 360 üzerinden ismini hatırlayamadığım bir oyununu oynamıştım. Gizlilik oyunlarını pek beceremiyorum sanırım.

Bir çıksa :D.

Witcher çok büyük bir oyun. Sabırsız biriyim. Oyna oyna bitmedi en sonunda sinirlendim sildim :D.
Fakat titanfall2 ve metro oyunlarına bakacağım.

Eğer FPS ve hikaye oyunlarını seviyorsan Titanfall 2'yi seversin. Metro da güzeldir fakat insanı gerer tek gezerken.

Dishonored oynamayarak çok şey kaçırmış olabilirsin. Hikayesi mükemmel. Hem yaptığın şeylere göre hikaye şekilleniyor, indirdiğin zaman görebilirsin. İki tane oyunu var ikincisi birinci oyuna göre biraz zor ama ikincisinin grafikler mükemmel bir şey.

Portal oynayabilirsin, üç kere bitirdiğim oyun serilerinden biridir.

Mafia oynayabilirsin, onunda hikayesi güzeldir cidden.

Eski olabilir fakat Half-Life mükemmeldir. İlkinin grafikleri hoşuna gitmezse ikiyi oyna diyeceğim, ama biride oynaman tavsiyemdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı