Online oyunların iğrenç kitlesi

Birkaç senedir CS:GO oynarım ama her girdiğimde oyuna ve kitlesinde daha da sinirleniyorum. 12-13 yaşındaki küfürbaz Ruslar, her öldüğünde öldüren kişinin anasına sülalesine söven toxic Türkler ve en ufak hatan da seni öldüren veya oyunu sabote eden beyin yoksunları. Birkaç aydır LoL oynuyorum oranın kitlesi daha beter zaten. GTA Online giriyorum gırla hile dolu. Valorant zaten Full küfürbaz küçük çocuk dolu. Bu toksix kitleler yüzünden Online oyunlardan bayağı soğudum. Hikayeli oyunlar her zaman favorimdir ama bu aralar pek giresim yok üstüne bu iğrenç Online oyun kitlesi de gelince iyice oyunlardan soğuyorum. Online oyuncularına soruyorum nasıl dayanıyorsunuz ve oynamaya devam ediyorsunuz vallahi merak ettim.

Düşük sistemli bir bilgisayarım olduğu için o tür ortamlardan uzağım.
Genellikle SonOyuncu Roblox falan oynarım PC sıkıcı olduğu için mobili çok severim.

Mobil oyunlar da zaten Online bile olsa küfretmeleri kolay değil ya da chat diye bir şey yok PUBG vb. gibi değilse.

Bir de dediğiniz gibi hikayeli oyunlar çok güzel.
Tek oyunculu oyunlar da güzel eğer boş iş yoksa görevler hikayeler falan varsa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi hocam, Faceit kitlesinin de MM'den pek bir farkı yok, istersen TCL gir, istersen solo gir. Toxic heryerde. Ama Rusça konuşan aptallar yok.
Hocam nasıl katlanıyorsunuz? Hem Faceit paralı değil mi?
Daha çok yeniyim 3 veya 4 saat oynadım. Önceden PS4'te 6 saat falan oynamıştım sanırım.

Tabi bir yandan oynadıkça oyunu çözüyorsun ve kolaylaşıyor da gözünüzü korkutmayayım.
Hocam siz Prime hesaptan mı oynadınız?

Geri
Yukarı