Online Rekabetçi Oyun Tavsiyesi

Geç cevap için özür dilerim.
Battlefield 1 ve GTA 5 öneririm.
GTA 5 pek sevmiyorum. BF1 de dursun aklımın ucunda [emoji4]

Bir ara bakmıştım. Pek sevmedim.
World of Tanks da çerez niyetine oynayabilirsin. Eğlenceli aslında.
Eskiden oynuyordum. Cruiser MK4 falan almıştım hatta. Ama sıkıldım.

Rainbow aldım 1 ay kadar önce. İnternet yavaş. Elektrik altyapımız da pek iyi değil. Güvenemiyorum gece bırakmaya. Bi ara indireceğim.

WoW, Overwatch ve Dota 2.

Overwatch var aklımda. Ama pahalı yaa. Para biriktirip almam lazım [emoji846]
Insurgency, yeni gelişmekte fakat fena değil.
Nasıl bir oyun olduğunu bilmiyorum. Bakacağım.

Rainbow aldım 1 ay kadar önce. İnternet yavaş. Elektrik altyapımız da pek iyi değil. Güvenemiyorum gece bırakmaya. Bi ara indireceğim.

Overwatch var aklımda. Ama pahalı yaa. Para biriktirip almam lazım [emoji846]Nasıl bir oyun olduğunu bilmiyorum. Bakacağım.
Banada pahalı geldi oyun hakkında bilgin yoksa bende alayım beraber sığırca ölelim.

Overwatch var aklımda. Ama pahalı yaa. Para biriktirip almam lazım [emoji846]Nasıl bir oyun olduğunu bilmiyorum. Bakacağım.

Insurgency taktiksel FPS türünde bir oyun. Kendinizi meydan muharebesinde gibi hissediyorsunuz:) Crosshair yok mesela, gerçekçiliği çok güzel. Eylül ayında yeni oyunu, Insurgency Sandstorm çıkıyor. Steam'de ön sipariş verebilirsiniz. Yeni oyunu çok daha iyi olacaktır. Yeni oyun çıkmadan eski oyunu oynamak isterseniz indirimlerde 4,50 hatta 2,10 TL'ye kadar düşüyor:)

World of Tanks da çerez niyetine oynayabilirsin. Eğlenceli aslında.
World Of Tanks yerine War Thunder öneririm daha iyi fiziklere sahip ve tam bir Simülasyon oyunu gibi de oynayabiliyorsun ayrıca Tankların yanı sıra Uçaklar'la da vakit geçirebiliyorsun yani şu aralar gelen modern güncellemeler ile hemen hemen neredeyse bütün modern Tanklar oyuna eklendi ve Jetler de eklenmeye devam ediyor. Gelişmesi zor bir oyun yani para falan yatırmadan çok zor hele de tankları ve uçakları aynı anda idare etmeye çalışırsan çerez olarak oynanacak bir oyundan çıkıyor :D
(Bu arada oyunun yapımcısı Rus ve oyun hep Ruslara Buff getiriyor)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı