Online satış sitesi kurmak istiyorum

FaustRIP

Hectopat
Selam.

Site kurup online satış yapmak istiyorum. (Hediyelik eşya, çiçek vs vs)

Kod bilgim pek yok ama iyi araştırmacıyımdır. Tek başıma bir şeyler yapabilir miyim, yaparsam fikir yardımında bulunabilecek bir arkadaş var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek başınıza yapılabilir. Örneğin Teknoseyir'in plus kısmını Hamdi Bey tek halletmişti. Üstüne sürekli siteyi güncelleyen biriydi. Hamdi Bey'in bu işin mutfağından olduğunu unutmamak lazım. Sizin için çok uzun süreç olur.

N11'de mağaza açabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aslında herkes tek başına bir şeyler yapabilir ancak özellikle "satış" konusu olduğu düşünülürse gerek güvenlilik, gerek ilgi çekici tasarım, gerek kitlelere ulaşabilmek adına verimli reklamlar vermek vb... bunların hepsi için uzmandan yardım alınması en doğrusu.

Aslında herkes tek başına bir şeyler yapabilir ancak özellikle "satış" konusu olduğu düşünülürse gerek güvenlilik, gerek ilgi çekici tasarım, gerek kitlelere ulaşabilmek adına verimli reklamlar vermek vb... bunların hepsi için uzmandan yardım alınması en doğrusu.

Haklısınız, kesinlikle SEO ve güvenlik konusunda profesyonel yardım alınmalıdır.

Benim de kendime ait bir sitem var. Gümüş ürünleri satmaktayım ilk başlarda kendim çok uğraştım tabii işin içine ödeme kısmı girince orada kesinlikle profesyonel bir ödeme aracı sağlayan 3D secure gibi uygulamaları olan ticari ödeme sağlayan ortaklarla çalışmalısınız. Çünkü insanlar bunlara göre güven oranı belirliyor. Ticimax ile çalışıyorum ben şu anda. Sattığım ürünlerden komisyon alıyor sadece. Onun dışında site tasarımı ürün güncelleme bana ait. İsterseniz siteyi inceleyebilirsiniz. Site adresi www.silveranka.com.

Öncelikle bu kolay bir şey değil. Hazır sistemlerle kurabilirsin ama bir şeyler öğrenmek istiyorsan.Bootstrap4 ve PHP öğrenerek işe başlayabilirisin. Biraz zamanını alır.

Herşeyden önce satış yapmanız için vergi levhanız var mı? Eğer yoksa sanal POS için aracı sistemleri kullanmak zorundasınız.

Herşeyden önce satış yapmanız için vergi levhanız var mı? Eğer yoksa sanal POS için aracı sistemleri kullanmak zorundasınız.
Kişisel olarak kullanabilir. Bunun için sitenin scriptini tamamladıktan sonra domain adresi alarak İyzico gibi sanal pos veren sitelerden alabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı