Kapalı (Online) Sınırsız Xbox Game Pass Ultimate 15 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tüm ea play oyunları oynanıyor mu? Burdan başka birisinden almıştım ea playde sıkıntı çıkmıştı?

Ortak hesap mantığıdır. Online-Offline oynayabilirsiniz. Kendi Xbox hesabınızı entegre edip kullanabilirsiniz. Üyeliğin bitmesi, hesaptan ya da sizden kaynaklı bir sorun oluşması durumunda geçen süreye bakılmaksızın yardım edeceğim. Sorularınız varsa yanıtlayabilirim. <3

Yaklaşık +500 oyun barındırmaktadır. (Forza Horizon 4, Sea of Thieves, Conan Exiles, A Way Out)

Oyunlara buradan bakabilirsiniz: Xbox Game Pass Oyun Kütüphanesi | Xbox

Hesapları benden alıp satmanız kesinlikle ama kesinlikle yasaktır!

Discord: tahes#7624
Papara, İninal, Steam Cüzdan Kodu - Skin - Gift.

Ayrıca ilk alan kişilere aşağıda istediği oyun hesaplarından birini hediye edeceğim. Az önce bir kişi aldı ve Battlefield 5'i seçti. Toplam 6 oyun, her kişiye istediği 1 oyunu vereceğim. (Battlefield 5 seçildi, onu seçemezsiniz. Her oyun 1 stok.) (Cyberpunk 2077 seçildi.) (RDR2 seçildi.)

-Cyberpunk 2077.
-Red Dead Redemption 2.
-Mount & Blade II: Bannerlord.

-Dark Souls 3.
-Battlefield 5.
-Mediavel Dynasty.

-Skyrim 5 Special Edition.
Kral görseydim 5 tl daha verip senden alır o DarkSouls u kapardım.
Küçük bir çakala kandık ama :D
Tüm ea play oyunları oynanıyor mu? Burdan başka birisinden almıştım ea playde sıkıntı çıkmıştı?
Hiçbir şekilde EA play oyunlu hesap bulamazsınız hocam ortak mantığında çünkü tek e posta üzerinden çalışıyor EA play adamlar akıllı.

Son düzenleme:
Online oynayabiliyor muyuz?
Evet hocam, bütün oyunları arkadaşlarınız ile online oynayabilirsiniz.
----------------------------------------------------------
Hediye oyun stokları bitmiştir, ilginiz için teşekkür ediyorum. İsteğe göre yenileyebilirim.

Son düzenleme:
Hocam işlemi yaptıktan sonra pc değiştirme veya format gibi bir durumda nasıl oluyor? Kendi hesabımıza girdiğimizde devam ediyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı