Kapalı (Online) Sınırsız Xbox Game Pass Ultimate 15 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kusura bakmayın hocam ceza aldığım için yazamadım.

-İlk sayfadaki oyun listesi günceldir.
-Steam veya Origin, hesap şeklinde.
-Evet kendi Xbox hesabınızı entegre edeceksiniz.
-Sadece Game Pass Ultimate'deki oyunlara erişebilirsiniz.

Discord istek attım

Edit:
Satıcı kesinlikle çok yardımcı oldu TeamViewer ile 1 saat Microsoft Store hatalarına ugraştı(ondan önce de 2 saat ben ugraşmıştım) ama bir türlü Doom Eternal'i indiremedim.

Anlamadım çok saçma sapan bir hata ne olduğu bile belli değil.
Her indir dediğimde farklı bir hata kodu veriyor :D

Denemek için başka şeyler yükledim, onlar yüklendi(yükleme başladı en azından, normalde lisans alınıyor diyor sonra hata veriyor.)
Sea of Thieves, Among Us, Age of Empires 3, Iron harvest vb. gibi uygulamalar iniyor ama bazılarında hata veriyor ve asla inmiyor.(Halo, Doom Eternal, Conan Exiles)

Bu hataların Microsoft Store kaynaklı olduğunu düşünüyorum, çünkü internette aynı hatayı alan pek çok kişi de var ama Microsoft tarafından yazılan çözümleri denememe rağmen işe yarayan bir şeye ulaşamadım henüz.

Lanet ettim resmen bir de Game Pass'i orijinal olarak alıp bu sorunlarla uğraşsam kafayı yerdim sanırım.

Edit 2: Game Pass hesabını Microsoft Store sorunlarından ötürü kullanamadım, para iadesi olmadığı için rica ettim ve 2 tane oyun hesabı verilmesini istedim Game Pass yerine.

Hızlıca geri dönüş sağlandı ve aldığım 2 hesap Days Gone ve Resident Evil 8 Village, ikisi de çalışıyor.
Satıcı gerçekten çok ilgili ve yardımcı oluyor.

Merhaba hocam. Konu çok uzadığı için hepsini okuyamadım. Tosla ile ödeme kabul ediyor musunuz? Bu Game Pass, PC için de geçerli, değil mi? EA Play oyunları online oynanmıyor mu? Steam'deki bakiyeniz de bitmediyse bir kısmını almak isterim. :)

Merhaba hocam. Konu çok uzadığı için hepsini okuyamadım. Tosla ile ödeme kabul ediyor musunuz? Bu Game Pass, PC için de geçerli, değil mi? EA Play oyunları online oynanmıyor mu? Steam'deki bakiyeniz de bitmediyse bir kısmını almak isterim. :)
Merhaba hocam, sadece Game Pass Ultimate oyunlarına online bir şekilde erişebiliyorsunuz. PC için geçerlidir. Steam bakiyem mevcut.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı