Online vs hikaye oyunları

Bir tarafta şahane grafikleri, atmosferi ve hikayesiyle RDR2. Diğer tarafta ise ana bacı sövenlerin, bilerek feedleyip AFK kalanların olduğu, kanser kitleye sahip LoL. Kazanan belli bence.
RDR 2 olsa da oynasak😍

RDR 2'yi alana kadar boş boş geziniyorum. Bir de PC Building Sim. almayı düşünüyorum. Aslında en zevklileri Sim. oyunları.

Önemli olan eğlenmeniz, ne oynadığınız ve nasıl oynadığınız önemsiz.

Ben şahsen piyasada yüzlerce hikaye tabanlı oyun varken online oyunlarda rank kasmayı saçma buluyorum, vakit kaybı gibi geliyor. Çünkü online oyunlar beni bir süre eğlendirebiliyor fakat hikaye tabanlı oyunlar üzerimde yıllarca iz bırakıyor. Komik olabilir belki ama yaşam amacımı bile şekillendirenleriyle tanıştım.

Çok fazla online oyun oynadım. 2000 saat CSGO, binlerce saat Lol, binlerce saat Metin2 ve daha bir sürü oyunu binlerce saat oynadım.

Fakat artık rekabetten yoruldum ve online oyun oynamayı bıraktım. Bilgisayarımda online oyun yüklü bile değil.

İşin maddiyat kısmı var hocam. Hikayeli oyunda bir kere al Online da oyunu al içinden eşya vb şeyler. Ayriyeten hikayesi güzel olan oyunlar Online oyunlardan iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı