Onlyfans neden kimlik istiyor?

Arkadaşlar merhaba. Onlyfansa kayıt oldum bir kişiye abone olacaktım doğrulama istedi ve adımları takip ederken birden kimlik istedi. Sizce normal mi? Başına gelen var mı?

Üyelik alıyorsanız kimlik istemesi gayet normal. Birden fazla sebebi var diye biliyorum. Fake hesap açılmasının önüne geçmek, dolandırıcılığı önlemek vb gibi sebepler. Ha tabii başlıca sebep 18 yaş veya üzeri olduğunuzu teyit etmek.

Reşit olmayanların hizmetlerini kullanmadıklarından emin olmaları gerekir. Ayrıca kişilerin çalıntı içerik yüklemesini de engeller.

Üyelik alıyorsanız kimlik istemesi gayet normal. Birden fazla sebebi var diye biliyorum. Fake hesap açılmasının önüne geçmek, dolandırıcılığı önlemek vb gibi sebepler. Ha tabii başlıca sebep 18 yaş veya üzeri olduğunuzu teyit etmek.

En yüksek ihtimalli sebebi reşit olduğunu doğrulamak içindir.

Herhangi bir sorun olmaz yani değil mi hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir sorun teşkil edeceğini sanmıyorum, sonuç olarak güvenlik ve yaş kontrolü için isteniyor. Yaşınız 18'den büyük ise bir sorun çıkmaz. Üyelik alabilirsiniz yani normal alışveriş gibi düşünün.

Anladım yaşım 18'den büyük fakat yine de tedirgin oldun teşekkür ederim hocam.

Şimdi şöyle diyeyim. Bunu kullanan çoğu kişi var bu size güven verebilir ama ileride bu bilgiler sızdırılır vs. durumlar için bir şey diyemeyiz. Bu tüm platformlar içi geçerli.

Evet haklısınız teşekkür ederim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı