Onlyfans'a erişim engeli getirildi

@VENGEANCE ANGEL hocam o kadar girmedim olayın içine, şaka amaçlı söyledim ama biraz gerçekliğe geçmiş yorumum 😅

Milletin organı yerine şu alkole, sigaraya yasak koysalar ülke ekonomik olarak kalkınır azıcık da olsa bildiğin, ama o da bir özgürlük meselesi.

Sana mi kaldı kanka milletin içtiği sigara, alkol? Beden benim, para benim. İstersem tezek sarar içerim, seni alakadar eden kısmı neresi tam olarak?

Sana mi kaldı kanka milletin içtiği sigara, alkol? Beden benim, para benim. İstersem tezek sarar içerim, seni alakadar eden kısmı neresi tam olarak?
Hocam ben şaka amaçlı söylemiştim, bir üstteki mesajımda da belirttim bunu. Sonlarda biraz gerçekliğe kaymış sadece.

Sakin olun şeriatçi değilim 😅

Ahlaka uygun değil diye yarın Twitter'ı ve Instagram'ı kapatırlarsa görürüm burada "iyi olmuş" diyen zekâdan yoksun kişileri.

İnsanların kıçını dert edeceğinize kendi hayatınızı veya ülkeyi dert etseniz ülkemiz ve dünya daha iyi bir yer olabilir.

Zekadan yoksun kişiler burada karşıtı grup kimliğe konsolide olup da bozukluğu kriminali savunanlar oluyor onlar da zaten muhatap alınacak kadar zekaya sahip olmadıklarından mütevellit.

Grup içi pekiştirme yapma suretiyle takılır dururlar, Elinden al sosyal medyasını kulağını patlatır ciyak ciyak.

Geçen bir kadın gördüm kadın hakları savunucusu gitmiş bir milletvekilinin altına yatmış kapaması metresi olmuş, bir kadın satıcısı tecavüzcü de bildiğin uluslararası çalışan insan kaçakçılığı da ateizm diye STK kurmuş, tecavüzcüyle birlikte kadınlar ve hakları üstüne konuşurlar iken organize kadın satıcısıyla zorbalık fuhuş falan suçları bunların..

İşte o zekadan yoksun kapatılsın görürürüm diyenlerimiz aşağılarda ciyak ciyaklamalarda ve işbu satıcımız da Kanada'ya kapağı atmaktadır.

Teşekkürler.

Ahlaka uygun değil diye yarın Twitter'ı ve Instagram'ı kapatırlarsa görürüm burada "iyi olmuş" diyen zekâdan yoksun kişileri.

Geri
Yukarı