Onun yüzünden kimseye aşık olamıyorum ne yapmam gerek?

Burak005b

Femtopat
Daha fazla  
8. sınıfta bir kıza aşık olmuştum, bana ilgi gösteriyordu ve çok hoşuma gidiyordu, sonra bir yıl bunu sevdim ve hiç bundan ona bahsetmedim. Okulun son günü bir kara aldım geç olmadan ona her şeyden bahsedeceğim dedim, ama olmadı ve onu bulamadım elimden kaçırdım, liseye geçtik, yollarımız ayrıldı ama yine söylemek istedim, ama yine söyleyemedim bir arkadaşım vardı onunda eski arkadaşıydı, ve ona söylettirim, sonra beni reddetti, ve artık unutmaya başlamalıyım dedim.
Ama unutamadım, üniversiteyi kazanmış, 6 yıl boyunca onu sevdim ve hala seviyorum, sadece eski fotoğraflarına bakıyorum zor buldum, başkasına aşık olsam da unutsam diyorum ama en fazla onu unutmam 5 ay sürdü sonra yine aklıma geliyor unutamıyorum, ve sosyal medya hesabını buldum ona mesaj attım. Önceden bana engel atmıştı, başka hesaptan yazdım ilk önce arkadaş gibi davrandım ona sonra yine ona hislerimden bahsettim. Sevgilim var dedi üzgünüm dedi konuşmalıyım dedi, ama hala aklımda unutamıyorum, 7 yıl olacak.

Olur böyle şeyler bizde yaşadık. Ancak sen yavaş yavaş saplantı haline getirmeye başlamışsın. Ve onu sürekli rahatsız ederek haddini aşıyorsun. Platonik olarak sevmende bir sakınca yok ama onu aramayı, takip etmeyi ve rahatsız etmeyi bırak.

Geri
Yukarı