Onur belgesi alabilir miyim?

Kargaşa

Hectopat
Yer
Ankara
Arkadaşlar, ben 19 Mayıs gösterisinde zeybek oynamıştım ve sınıfta çok akıllı uslu birisiyim küfür, tartışmalara hiç bulaşmam. Sınıf hocama desem bana onur belgesi verir mi?

Arkadaşlar, ben 19 Mayıs gösterisinde zeybek oynamıştım ve sınıfta çok akıllı uslu birisiyim küfür, tartışmalara hiç bulaşmam. Sınıf hocama desem bana onur belgesi verir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Müdür yardımcıları her sınıf hocasına 1-2 kişilik kontenjan verir hocan uygun görürse sana verir. Ben de çok efendi sessiz aktif spor yapan ve hep diploma notu en yüksek öğrenciydim ama bizim hoca kimseye vermiyordu hak geçmesin diye Din'ciydi kendisi hiç sevmezdim kendisini.

Müdürün sizi fark etmesine bağlı biraz birde Full taktir streak yapmanız gerekiyor sanırım ben alırken öyle demişlerdi.
Sonra kaymakamla fotolar falan filan gidiyor.

Geri
Yukarı