Onvo OV-012 X Plus alınır mı?

balbayres

Centipat
Daha fazla  
Bu ürünü çok olmasa da araştırdım, kullananlar büyük ölçüde memnun çevremde kullanan 2 kişi de çok memnun olduğunu söyledi. Markanın daha önce televizyonunu satın almıştım serviste de çok yardımcı olundu. Benzer ürünlerin fiyatına göre de bence iyi gözüküyor fiyatı üstelik sanıyorum ki Hepsiburada üzerinde indirimde şu an. Teknik özelliklere pek vakıf değilim bilen birisi yardımcı olabilir mi?

Aldım tam bir fiyat performans ürünü 5 gün oldu benim burada çıkmadığı yer yok Turbo açıkken Full güçte şarjı bayağı emiyor ve benim aldığım scooterin diskleri fren yaparken çok ses çıkarıyor bunu sordum normal dedi ama bence hiç de normal değil tek sorunum bu bence yine de alınır hocam.

Aldım tam bir fiyat performans ürünü 5 gün oldu benim burada çıkmadığı yer yok Turbo açıkken Full güçte şarjı bayağı emiyor ve benim aldığım scooterin diskleri fren yaparken çok ses çıkarıyor bunu sordum normal dedi ama bence hiç de normal değil tek sorunum bu bence yine de alınır hocam.
Sizden ricam belli bir süre kullandıktan sonra bir rehber yada kullanıcı deneyimi yayınlarsanız çok faydalı olacaktır.

Sizden ricam belli bir süre kullandıktan sonra bir rehber yada kullanıcı deneyimi yayınlarsanız çok faydalı olacaktır.
Ürünü satın aldım. Arka farı kırılmıştı ve satın aldığım mağazaya talep oluşturduğumda aynı gün yenisini kargoladılar. Çok hızlılardı. Markanın servis hizmetinden daha önce olduğu gibi yine memnun kaldım.
Ürünün yokuş tırmanması ve maksimum hızı çok iyi. Çift motoru var ve 800x2=1600 W gücünde. 45 kilometre kullandım ilk gün bana mısın demedi. Yolum olsaydı devam edebilirdim. Zaten piyasadakilerden farksız olarak katlanıyor kutu içeriğinden çantası çıkıyor vesaire bunları söylememe gerek yok. Ha şunu da söyleyeyim, bütün bunları 90 kiloluk biri olarak söylüyorum. Yani kesinlikle tavsiye ediyorum. Alanlara şimdiden hayırlı olsun.

Son olarak ekleyeyim, belki ihtiyacınız olur satın alma aşamasında, ürünü Hepsiburada üzerinden ''SanalHangar'' isimli satıcıdan aldım. Mağazayı da yine ilgisi için tavsiye ederim.

Ürünü satın aldım. Arka farı kırılmıştı ve satın aldığım mağazaya talep oluşturduğumda aynı gün yenisini kargoladılar. Çok hızlılardı. Markanın servis hizmetinden daha önce olduğu gibi yine memnun kaldım.
Ürünün yokuş tırmanması ve maksimum hızı çok iyi. Çift motoru var ve 800x2 = 1600W gücünde. 45 kilometre kullandım ilk gün bana mısın demedi. Yolum olsaydı devam edebilirdim. Zaten piyasadakilerden farksız olarak katlanıyor kutu içeriğinden çantası çıkıyor vesaire bunları söylememe gerek yok. Ha şunu da söyleyeyim, bütün bunları 90 kiloluk biri olarak söylüyorum. Yani kesinlikle tavsiye ediyorum. Alanlara şimdiden hayırlı olsun.

Son olarak ekleyeyim, belki ihtiyacınız olur satın alma aşamasında, ürünü Hepsiburada üzerinden "sanalhangar" isimli satıcıdan aldım. Mağazayı da yine ilgisi için tavsiye ederim.

Kesinlikle kugo ile helfire arasindada çok kaldim ama Onvo'nun çift motorlu oluşu beni büyüledi şu ana kadar yokuşlarda bırakmadı beni sağ olsun ama firenleri zayıfladı ve dün lastiği patladı tamirciye görüncem.

Lastiği patlamamış yokuş çıkarken jant ısındığı için anlık lastiğin havasını almış, hava bastım sorun yok frenlerini de sıktık iyi tutuyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı