Onvo televizyon alınır mı?

Neden Google TV öncelikle bunu bilmem lazım. İşletim sistemi noktasında iyidir ama Android'den farkı yoktur. Öte yandan 20W'lık çıkış bile bangır bangır çıkacağı için sadece şişirme özellik olarak karşımıza çıkıyor.

Mantıklı olup olmaması bütçesiyle alakalı. Normalde pahalı bir seri. Güzel bir Smart seri. Pazarlık yapabilir.

Yeni bir teknoloji, birçok yerde okuduğuma göre artık yeni çıkan tüm televizyonlar Google TV olarak çıkıyor ve sade hoş tasarımını sevdim. Android TV hantal geliyor gözüme.

Neden Google TV öncelikle bunu bilmem lazım. İşletim sistemi noktasında iyidir ama Android'den farkı yoktur. Öte yandan 20W'lık çıkış bile bangır bangır çıkacağı için sadece şişirme özellik olarak karşımıza çıkıyor.

Mantıklı olup olmaması bütçesiyle alakalı. Normalde pahalı bir seri. Güzel bir Smart seri. Pazarlık yapabilir.

Hocam bu arada bahsettiğim Vestel’e bakmak için şubeye gittim baktım denedim iğrenç ötesi. Ekran da ışık sızmaları altta kocaman kalın çerçeveler sinirlerimi bozdu bu kadar paralar veriyoruz ama hala Yerli Milli diye insanları kandırıyorlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı