Onvo televizyon alınır mı?

Şu an maliyetinin de altına satışta aslında kaçırmayın derim.

Hocam satın almayı düşünüyorum. Son olarak bir soru sormak istiyorum. Böyle televizyonlar kolay bir darbeyle kırılabiliyor. Evde küçük yaşta çocuk olduğundan dolayı bunlara koruma olarak cam veya benzeri bir şey takabilir miyiz? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Teknosa'da da aynı fiyata satılıyor. Vatan mı önerirsiniz Teknosa mı?

Hocam satın almayı düşünüyorum. Son olarak bir soru sormak istiyorum. Böyle televizyonlar kolay bir darbeyle kırılabiliyor. Evde küçük yaşta çocuk olduğundan dolayı bunlara koruma olarak cam veya benzeri bir şey takabilir miyiz? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Teknosa'da da aynı fiyata satılıyor. Vatan mı önerirsiniz Teknosa mı?

Evet takılıyor. Eğer evde çocuk varsa büyük masraftan kurtarır. Notvex bu konuda iyidir. Alırsanız Vatan'dan alın.

Hocam Regal diye bir marka 65 inç televizyonu uygun fiyata satıyor. Sizce alınır mı? Bütçeyi çok yukarı çekmek istemiyorum.

Vestel yan marka alınır ama 16K bandında konuştuğumuz TV almak daha mantıklı. Arada çoğu şeyde fark var. Bir de yenileme hızı PS5 için gerekiyor. İki katı sanal SMR değeri var. Bence yine de 55QA9700.

Son düzenleme:
Vestel yan marka alınır ama 16k bandında konuştuğumuz TV almak daha mantıklı. Arada çoğu şeyde fark var. Bir de yenileme hızı PS5 için gerekiyor. İki katı sanal smr değeri var. Bence yine de 55qa9700.

Hocam önerdiğiz şu televizyonu alacağım fakat fiyatlar son zamanda biraz fazla arttı. 22000-23000 arası dolanıyor fiyatı. Bu fiyata satın alınır mı?

Hocam önerdiğiz şu televizyonu alacağım fakat fiyatlar son zamanda biraz fazla arttı. 22000-23000 arası dolanıyor fiyatı. Bu fiyata satın alınır mı?

55 ekran alırım derseniz şu çok daha mantıklı. O fiyatlar kabul edilebilir ama daha iyi fiyata alınır da. Attğım TV denk ve vatana özel üretim bir seri.

55 ekran alırım derseniz şu çok daha mantıklı. O fiyatlar kabul edilebilir ama daha iyi fiyata alınır da. Attğım TV denk ve vatana özel üretim bir seri.
Bu attığınız indirime girer mi? Direkt bu fiyattan mı satın almalıyım yoksa beklemeli miyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu şekilde oynarsın oyunu.

Bu attığınız indirime girer mi? Direkt bu fiyattan mı satın almalıyım yoksa beklemeli miyim?

Vestele o parayı vereceğine bunu al derim en azından paran boşa gitmesin.

Evet takılıyor. Eğer evde çocuk varsa büyük masraftan kurtarır. Notvex bu konuda iyidir. Alırsanız Vatan'dan alın.

Son düzenleme:

Bu şekilde oynarsın oyunu.

Vestel'e o parayı vereceğine bunu al derim en azından paran boşa gitmesin.

Hocam attığınız videodaki televizyonla attığınız linkteki aynı değil. Aydınlatmayı çok beğendim fakat attığınız televizyonda videodaki aydınlatmayla aynısını alabilecek miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı