Çözüldü Op Auto clicker güvenilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Bu programı https://sourceforge.net/projects/orphamielautoclicker/ indirdim güvenilir mi VirusTotal'de 2 virüs buldu false positive olarak düşündüm size de sormak istedim.

1676461076339.png

Çözüm
Çıkan cevap False-positive. Yani virus değil ama yaptığı bazı işlemlerden dolayı virüs gibi görebiliyor. Bu tip durumlarda önce Antivirus modeline bakın. İsimleri bile doğru düzgün bilinmeyen antivirusleri çok ciddiye almayın.
Burada 2 tane Antivirus sıkıntı çıkarmış ama Kaspersky gibi bilindik ve sağlam programlar uyarı vermemiş. Temiz.
Çıkan cevap False-positive. Yani virus değil ama yaptığı bazı işlemlerden dolayı virüs gibi görebiliyor. Bu tip durumlarda önce Antivirus modeline bakın. İsimleri bile doğru düzgün bilinmeyen antivirusleri çok ciddiye almayın.
Burada 2 tane Antivirus sıkıntı çıkarmış ama Kaspersky gibi bilindik ve sağlam programlar uyarı vermemiş. Temiz.

Çözüm
Aradığım cevap sağol!

Geri
Yukarı